Gry

Outcast: Second Contact - kiedy klasyk powróci?

przeczytasz w 1 min.

Poznaliśmy przybliżoną datę premiery remake'u kilkunastoletniego już Outcasta. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Niemal pełnoletni już Outcast do dziś nazywany jest przez wielu najlepszą grą w historii. Jego projektanci połączyli siły z młodymi twórcami, aby gruntownie odświeżyć tego klasyka, czego efektem będzie gra Outcast: Second Contact. Dowiedzieliśmy się właśnie, że na jej premierę poczekamy jeszcze ponad pół roku.

Outcast: Second Contact ma być mocno unowocześnioną wersją klasyka. Twórcy zapewniają jednak, że dbają o to, by nie zatracić ducha nieśmiertelnego oryginału. Dlatego też fabuła pozostaje bez zmian, tak samo jak bohaterowie, zadania, lokacje, bronie i przedmioty. 

Wszystko jednak ma być dużo ładniejsze i tym samym przystosowane do dzisiejszych standardów. Studio Appeal zapowiada, że przeprojektowane nieco zostanie także sterowanie, również pod kątem obowiązujących dziś standardów. 

Powrót na planetę Adelpha zapowiada się więc bardzo pozytywnie. Dotąd jednak nie wiedzieliśmy, kiedy się go doczekamy. Wydawca – Big Ben Interactive – wreszcie jednak zdradził tajemnicę: jeśli po drodze nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, w Outcast: Second Contact zagramy w marcu przyszłego roku. 

Opublikowane zostały też pierwsze screeny. Możecie je obejrzeć poniżej:

Gra Outcast: Second Contac zmierza na PC, PlayStation 4Xbox One. Czekacie?

Źródło: Big Ben Interactive, VideoGamer

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kristof080
  0
  Jaki on podobny do Nathana z.....
  • avatar
   0
   Jedna z najlepszych gier w historii. Absolutnie fantastyczna i niezapomniana. Mam tylko nadzieje, że pociągną dalej tę opowieść tak jak było początkowo planowane.