Gry komputerowe

Overwatch z dedykowanymi serwerami - Blizzard wie, czego potrzeba na PC

przeczytasz w 1 min.

Blizzard stworzy kolejny hit? Są na to szanse.

Overwatch

Dłuższy czas nie wspominaliśmy o Overwatch. Nowa produkcja studia Blizzard ma się jednak bardzo dobrze, a skoro sam producent o niej ostatnio przypomniał to i nam nie wypadało postąpić inaczej i ponownie postanowiliśmy poświęcić jej chwilę.

Nie jest zagadką, iż tytułem ten powstaje z myślą o PC. Jeff Kaplan oraz Geoff Goodman ze studia Blizzard zaznaczyli w ostatnim wywiadzie, że cała ekipa dobrze wie, czego właściciele komputerów oczekują. W związku z tym w Overwatch nie zabraknie dedykowanych serwerów i możliwości ustawiania meczy pod swoje preferencje. Ich zdaniem w tego typu propozycji są to elementy kluczowe.

Jednym z większych atutów Overwatch ma być także ogromna liczba bohaterów, którym dodatkowo trudno odmówić oryginalności. O kilku z nich już pisaliśmy, nie tak dawno natomiast przedstawiona została dwójka, która wprowadzać ma najwięcej chaosu. Poznajcie Wieprza i Złomiarza.

„Ich niszczycielskie wybryki wywołują na całym świecie chaos i zniszczenie oraz powodują milionowe straty w mieniu. Ale kim są ci dwaj niezrównoważeni Śmieciarze? Co popchnęło ich na drogę zniszczenia? Obejrzyj wydanie specjalne programu Kulisy Zbrodni!”


 


Data premiery Overwatch to wciąż zagadka. Testy alfa zakończył się jednak sukcesem i wkrótce poznać powinniśmy dokładny termin startu bety, która od początku planowana jest na końcówkę tego roku.

Źródło: eu.battle.net, youtube - Overwatch PL

Komentarze

65
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Snake73
  0
  "Blizzard wie czego potrzeba na PC". Kupa śmiechu. Może i wie ale nie umie tego zapewnić. Widząc to co wyprawiają z serwerami do Diablo 3 już wiem że nie kupię tej gry ani innej gry sieciowej tej firmy.
  • avatar
   adam6056
   0
   Jestem ciekaw jak rozwiążą te serwery, miejmy nadzieję że nie przez przeglądarkę :P
   A tak serio to chciałbym zobaczyć większy wybór postaci niż 20 w tej grze...
   W HoTS nie jest ich mało ale jak dla mnie sporo też nie
   Nowe uniwersum to mogą wymyślać byleby z głową :D
   • avatar
    Wasek
    0
    Postaraliby się o w miarę działające serwery chociażby do strony. Ostatnio jedyne co mi się udało to zalogować na battle.net. Nie dotarłem nawet do panelu swojego konta, nie mówiąc już o pobraniu gry.
    • avatar
     silvver
     0
     "Overwatch z dedykowanymi serwerami - Blizzard wie, czego potrzeba na PC" :D
     A pamiętacie, jak w czasie premiery D3 blizz obiecywał tryb PvP w D3 i "co" z tego wyszło? :D
     Albo teraz, co sezon mamy jakiś inny exploit mimo faktu, że dużo ludzi za darmo testuje blizzowi grę na PTS :>