Oprogramowanie

Panic Button

przeczytasz w 1 min.

Panic Button to program przeznaczony zarówno dla administratorów systemów, helpdesków, jak i wszystkich „życzliwych”, którzy chcą naprawić komputer swoim znajomym. Pomysł powstał po tym jak irytacja autora komentarzami typu „Mam taki błąd na komputerze. Mówi mi, że coś tam spowodowało jakaś dziwną operację” sięgnęła zenitu. Nikt nigdy nie spisał komunikatów o błędach, a tym bardziej nie zdołał ich zapamiętać. Autor próbował wielokrotnie instruować użytkowników jak zrobić zrzut ekranu, który później mogą przesłać w celu identyfikacji błędu, jednak jak pokazuje jego doświadczenie, na próżno.

Dlatego też powstał
Panic Button. Jedyne co użytkownik musi zrobić to kliknąć ikonkę na pasku Windowsa. Wówczas Panic Button sam wykona zrzut ekranu, a następnie wyświetli formularz, w który użytkownik może wpisać dodatkowe szczegóły. Wszystko co pozostaje to nacisnąć przycisk „Wyślij”, a obraz ekranu zostanie przesłany pod wskazany adres email w formie załącznika.

Wymagania stawiane przez program to system operacyjny Windows 2000, Windows XP lub Windows Vista, 20MB przestrzeni dyskowej i dostęp do serwera SMTP, który jest konieczny, aby wysłać sporządzony raport. Polecamy i jednocześnie życzymy jak najrzadszego korzystania z tego narzędzia, bo jak wiadomo problemy z komputerem to nic przyjemnego.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login