Gry na konsole

PES 2016 można już przetestować

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Konami zdecydowało się bowiem na krok, o którym zdecydowana większość producentów już w ogóle niestety nie myśli.

PES 2016 gra

Seria Pro Evolution Soccer wciąż nie może dorównać popularnością marce FIFA, a dodatkowo w ostatnich latach zdawała się mieć małą zadyszkę. Jak będzie w przypadku PES 2016? Można to już sprawdzać.

Konami zdecydowało się bowiem na krok, o którym zdecydowana większość producentów już w ogóle niestety nie myśli. Udostępniono wersję demonstracyjną, dzięki której zainteresowani sprawdzić mogą grę przed premierą pełnej wersji. Wedle zapewnień jest to szansa na sprawdzenie kilku nowych funkcji, w tym chociażby podrasowanych efektów pogodowych, lepszego oświetlenia czy zmienionego systemu kolizji.

Do dyspozycji graczy oddano 7 drużyn - Corinthians, Palmeiras, Bayern, Juventus, Romę, a także reprezentacje Francji i Niemiec. Mecze rozgrywane będą na dwóch stadionach - Arena Corinthians oraz Juventus Stadium. Co warte podkreślenia, swoje umiejętności sprawdzić można będzie na wszystkich poziomach trudności.

Demo PES 2016 trafiło na konsole PlayStation 4Xbox One oraz PlayStation 3 i Xbox 360. Niestety smakiem muszą obejść się właściciele PC.

PES 2016 demo

Źródło: pes.konami

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Niestety wersja na PC to wersja z Xboxa360/PS3... Nie chciało się dziadom robić konwersji z next-genów.

  Mi się strasznie podoba ta "toporność" w końcu to piłka nożna a nie Sonic tak jak w Fifie. Biega się leniwie od bramki do bramki, czuć siłę "strzałów". No wydaje mi się, że tego nie spier... :D. Trzymam kciuki.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Wczoraj ściągnąłem. Super sprawa. Piekna grafika, motion capture jest rewelacyjny.

  Stary, dobry, toporny PES - FIFA znów ma naprawdę mocną konkurencję.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Kupiłem PES 2015 ,przyznaję daję się nabrać skurkowańcom na podstawie dema.Były to najgorzej wydane pieniądze na grę w ostatnich latach.Nie wiem jak jest na konsolach bo nie mam ,ale na pc przestrzegam wszystkich chętnych.Równie dobrze możecie zainstalować Pes 6 ,nowa gra wygląda podobnie(jeśli nie gorzej)a mechanika rozgrywki oczywiście spartolona.Wydacie ponad 100zł za aktualniejsze(ale nie aktualne!)składy i nową ścieżkę dźwiękową.
  Wal się Konami,nawet chłopaki z PesEdit was olali.
  I żeby nie było że hejtuje tu fan fify.O fifie nawet się nie wypowiadam.Jeszcze większy dramat.