Smartfony

Pierwszego smartfona z Qualcomm Snapdragon 855 Plus przygotuje Asus

przeczytasz w 1 min.

Qualcomm Snapdragon 855 Plus to nowy procesor, który jeszcze w tym roku ma pojawić się w najwydajniejszych smartfonach. Wygląda na to, że już teraz poznaliśmy pierwszego z nich.

Do sieci trafiły nowe informacje na temat Asus ROG Phone 2. Najważniejsza z nich związana jest z potencjalnymi mocami obliczeniowymi smartfona. Czuwać ma nad nimi właśnie Qualcomm Snapdragon 855 Plus, z którego zapowiedzią mieliśmy do czynienia nie dalej jak wczoraj. Jednocześnie producent powinien zastosować aż 12 GB pamięci RAM.

Różnica w stosunku do Asus ROG Phone powinna być zatem zauważalna, pierwszy model z gamingowej serii smartfonów tajwańskiego producenta został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 845 i 8 GB pamięci RAM.

Asus ROG Phone 2 wydajność

Czego jeszcze spodziewać się po Asus ROG Phone 2? Z ujawnionych do tej pory informacji wynika, iż między innymi wyświetlacza AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Z krążącego po sieci zdjęcia wynika, iż producent nie zdecyduje się tutaj na jakiekolwiek wcięcia, ale jednocześnie trzeba liczyć się z ramkami szerszymi niż w większości topowych modeli. Trudno jednak określać to jako wadę. Tego typu konstrukcja może ułatwić rozgrywkę podczas poziomego trzymania smartfona. Najprawdopodobniej producent pokusi się też o sporą gamę dodatkowych akcesoriów podpinanych do smartfona.

Asus ROG Phone 2

Oficjalna premiera Asus ROG Phone 2 odbędzie się już 23 lipca. Nie będziemy zatem czekać długo na pełną specyfikację smartfona.

Źródło: slashleaks, engadget

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    xMiszkax
    1
    Idealne bryła, bez żałosnych wcięć i tandetnych mechanicznych aparatów.