Gry komputerowe

Odbierz za darmo Plants vs. Zombies GOTY

przeczytasz w 1 min.

Firma EA pozwala pobrać i grać zupełnie za darmo w Plants vs. Zombies w wersji Game of the Year Edition. Oto jak to zrobić.

Szukacie taniego sposobu na zabicie czasu? EA przychodzi z pomocą i ma rozwiązanie, które nie mogłoby już być tańsze. Nie zapłacicie nic, a do ekranów możecie przykleić się na wiele długich godzin. O co chodzi? O grę Plants vs. Zombies dostępną zupełnie za darmo.

Wydana w 2009 roku gra Plants vs. Zombies na PC uzyskała średnią ocen na poziomie 8,7/10, co wyraźnie pokazuje niedowiarkom, że ta prosta w założeniach strategia naprawdę coś w sobie ma. Hardkorowcy może i nie znajdą w niej niczego ciekawego, ale dla niedzielnych graczy może to być przyjemny sposób na odrobinę relaksu.

Na platformie Origin grę Plants vs. Zombies można pobrać całkowicie bez opłat i to w kompletnym wydaniu – Game of the Year Edition. To oznacza 20 dodatkowych „osiągnięć”, tryb Zombatar (kreator nieumarłego), lepszy soundtrack i kilka mniejszych zmian. Są to dodatki do 50 poziomów w trybie Przygody z 49 roślinami i 26 typami zombie.

Plants vs. Zombies GOTY Edition za darmo

Grę można pobrać przez platformę Origin. Wymaga to posiadania konta w tej usłudze. Dodajmy, że oferta jest limitowana czasowo (ale nie wiadomo, kiedy dokładnie czas minie).

Źródło: Origin

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Było