Filmy / seriale / VOD

Player pewnie zniknie, …ale najpierw drożeje

przeczytasz w 2 min.

Nieznacznie, ale jednak pakiety Player podrożały wraz z początkiem tego tygodnia. Powodem jest rozrastająca się biblioteka, ale rozwój serwisu ma swój kres, bo też jego właściciel musi wreszcie zrobić u siebie porządek.

Player drożeje na koniec wakacji

Od 29 sierpnia podstawowe, miesięczne pakiety Player kosztują o 2 zł więcej niż dotychczas. Oznacza to, że za pakiet bez reklam zapłacimy 20 złotych, a pakiet z reklamami jest tańszy dokładnie o połowę. 

Wciąż jednak Player jest jeden z najtańszych serwisów streamingowych w Polsce, a do tego sporo można zaoszczędzić, decydując się na wykupienie abonamentu na pół roku albo i cały rok z góry – szczegóły znajdziesz na poniższym wykazie… 

Ile kosztuje Player? Cena 2022:

Pakiety miesięcznie kosztują:

 • Player z reklamami – 10 zł / 30 dni (było 8 zł)
 • Player bez reklam – 20 zł / 30 dni (było 18 zł)
 • Player z reklamami + HBO – 40 zł / 30 dni (było 30 zł)
 • Player bez reklam + HBO – 50 zł / 30 dni (było 40 zł)
 • Player bez reklam + CANAL+ – 45 zł / 30 dni (bez zmian)

…a pakiety półroczne i roczne kosztują:

 • Player z reklamami – 49 zł / 6 miesięcy
 • Player z reklamami – 79 zł / 12 miesięcy
 • Player bez reklam – 99 zł / 6 miesięcy
 • Player bez reklam – 159 zł / 12 miesięcy

Jak widzisz, jeśli masz na Playerze sporo do obejrzenia, to warto zdecydować się na wielomiesięczny abonament. W przypadku półrocznego masz 1 miesiąc gratis, a w rocznym niejako za darmo masz aż cztery miesiące oglądania. 

Dlaczego Player drożeje?

Właściciele serwisu tłumaczą, że przyczyną wzrostu cen jest dynamiczny rozwój biblioteki. I faktycznie Player wprowadza coraz więcej oryginalnych seriali – na tegoroczną jesień zaplanowano między innymi premierę serialu Mój agent, a także trzeci sezon Szadzi i drugi Skazanej. Niedawno też debiutowała druga odsłona Tajemnicy zawodowej. 

Do końca przyszłego roku Player planuje wypuścić co najmniej 10 seriali, więc rzeczywiście jest jakiś ruch. Tylko że…

Player zniknie. Podobnie jak HBO Max

Wprawdzie szczegóły na ten temat nie są znane, ale grupa Warner Bros. Discovery nie ukrywa, że zamierza łączyć wszystkie swoje usługi w jedną całość. W Polsce aktualnie działają serwisy HBO Max oraz Player (a ten drugi ma u siebie także pakiet Discovery+) – wszystkie te trzy usługi mają otrzymać jeden dom, a stać ma się to już w niedalekiej przyszłości.

Źródło: Wirtualnemedia, informacja własna

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Blejd
  13
  Kiedyś było tak że miałeś reklamy i nie płaciłeś nic , albo bez reklam i płaciłeś, doszło do tego że i za reklamy trzeba płacić , chciwość korpo nie ma granic.
  • avatar
   nevermind
   2
   Płacić TVNowi (grupa discovery) to tak jak płacić TVP. Jedna i druga szczujna która tylko dzieli ludzi.
   • avatar
    topiq
    1
    Ja sobie normalnie przedłużyłem pakiet na rok za 50 zł Player (bez reklam) 12M 28.08.2022, więc chyba zdążyłem w ostatniej chwili po starej cenie. Treści tam to już kwestia tego co kto lubi i co ogląda. Nie mam czasu ślęczeć w TV o danej godzinie. Oglądam kiedy mam czas i ochotę a nie kiedy leci w TV.
    • avatar
     baertus11
     1
     taaa.... wykupcie abonament na rok a za 3 miesiące info, że nowa platforma, że wzrost kosztów, że 4k, 8k itp i z abonamentu opłaconego na rok zrobi się 3-mczny nowy.... jakby ktoś nie wierzył, to tak zrobił Netflix zwiększając swego czasu koszty abonamentu: wielu miało sporo środków na koncie i sytuacja taka, że jednego dnia masz info iż masz opłacony abonament w lipcu do października a po podwyżce następnego dnia od razu info iż do pierwszego tygodnia września... tadam
     • avatar
      arek1976
      0
      ja kupuje pakiet na rok z reklamkami a reklamy blokuje i mam bez reklam jak to robie to kto wie to niech zachowa dla siebie wiecej osób wie to zablokuja tom lukę