• benchmark.pl
 • Netflix
 • Zobacz zwiastun serialu Plemiona Europy - to tajemnicze sci-fi twórców Dark
Filmy / seriale / VOD

Zobacz zwiastun serialu Plemiona Europy - to tajemnicze sci-fi twórców Dark

przeczytasz w 1 min.

Plemiona Europy to przygodowy serial science fiction przedstawiający niepokojącą wizję Starego Kontynentu z roku 2074. Zwiastun rozbudza nadzieje na kawał dobrej produkcji, a fakt, że odpowiadają za nią twórcy Dark, podgrzewa emocje jeszcze bardziej.

Jest rok 2074. Mija 45 lat od momentu, jak Stary Kontynent został rozdarty przez pewną katastrofę i podzielił się na wiele małych państewek ze zwalczającymi się plemionami, bo każde z nich chciałoby objąć panowanie nad pozostałymi. Trwa brutalna wojna, a liczba ofiar rośnie w zastraszającym tempie. W samym jej centrum lądują Kiano, Liv i Elja – to właśnie losy tego rodzeństwa przedstawią Plemiona Europy. Nowy serial Netflix został zaprezentowany na pierwszym (trzeba przyznać, że dość tajemniczym) zwiastunie – możesz go obejrzeć poniżej… 

Zobacz oficjalny zwiastun serialu Plemiona Europy: 

Złożone z sześciu epizodów Plemiona Europy nie mają gwiazdorskiej obsady, ale nazwiska samych twórców wzbudzają już niemałe emocje. Mówimy bowiem o osobach odpowiedzialnych wcześniej za genialne Dark. Nie brakuje opinii, że to jedna z najlepszych produkcji Netflix w ostatnich latach, więc z tą nowością wiązane są naprawdę spore nadzieje. Ty też czekasz? Jeśli tak, to wiedz, że… 

Niestety na premierę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Uzbrój się w cierpliwość i czekaj na 19 lutego 2021 roku – dopiero tego dnia w serwisie Netflix zadebiutują Plemiona Europy.

Źródło: Netflix

Czytaj dalej o filmach i serialach:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mordgird
  0
  wygląda jak kontynuacja Dark lub nadprodukcja wątków związanych z częscią świata Dark, powiem szczerze. Oby nie był aż tak dramatyczny jak sezon 3 bo cieżko juz na końcu było :)
  • avatar
   przemo13
   0
   super reklama, oby tak dalej