Oprogramowanie

Pliki: Copy Plain Text dla Firefox

przeczytasz w 1 min.

Copy Plain Text - Mehtuus Edition to darmowa wtyczka dla przeglądarek Firefox, która umożliwia skopiowanie dowolnego tekstu bez przenoszenia informacji o jego formatowaniu - pogrubienie, rozmiar, itd.

  Pliki:
  

Wtyczka dostępna jest w wersji 0.33 dla przeglądarek Firefox od wersji 0.3 aż po najnowszą edycję 3.7a5pre. Po zainstalowaniu dodatku w menu kontekstowym - domyślnie pojawiającym się po kliknięciu prawym klawiszem myszy - wyświetli się dodatkowe pole "Copy as Plain Text".

Dodatek z pewnością przypadnie do gustu także czytelnikom benchmark.pl, którzy na co dzień piszą newsy lub mini-recenzje. Od teraz kopiując wybrany wycinek tekstu z innej strony bezpośrednio do edytora, nie będziesz musiał(-a) obawiać się o przeniesienie danych o formatowaniu kopiowanego tekstu.

Mimo iż wtyczka Copy Plain Text - Mehtuus Edition 0.33 jest oznaczona jako dodatek doświadczalny ("experimental") w trakcie testów w przeglądarce Firefox 3.0.19 nie zauważyliśmy jakichkolwiek problemów z jej działaniem.

Sprawdź inne dodatki do przeglądarek WWW.


Pobierz: Copy Plain Text - Mehtuus Edition 0.33Rozmiar pliku: - MB

Źródło: addons.mozilla.org

 

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  0
  O rany, to tak ciężko był tekst wklejać do notatnika, a następnie z niego skopiować i wkleić do edytora newsów/m-r? xD :P
  • avatar
   Darxis
   0
   Zbędna wtyczka.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Firefox 3.0.19? A czemuż to redakcja serwisu tak często traktującego o bezpieczeństwie używa przeglądarki ze znanymi (nawet opisywanymi przez samego producenta!) lukami bezpieczeństwa? :-)