Gry PlayStation 4

Pokręcona (i urocza) reklama Gravity Rush 2 z kotem w roli głównej [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

To jedna z najlepszych rzeczy, jakie macie dzisiaj okazję obejrzeć. Autorzy tej reklamy gry Gravity Rush 2 odwalili kawał dobrej roboty.

AKTUALIZACJA [19.01.2017]: Reklama gry Gravity Rush 2 zrobiła furorę w sieci. Obejrzało ją ponad 800 tysięcy osób, a stosunek łapek w górę do tych w dół wynosi prawie 18:1. Dlatego też PlayStation Japan postanowiło opublikować filmik pokazujący jak ten materiał powstawał. To nie lada ciekawostka:

NEWS [12.01.2017]: Gravity Rush 2 jest jedną z pierwszych tegorocznych perełek. Choć miejscami dziecinna i irytująca, ogólnie jest to kawał szalonej i niezwykle intrygującej gry akcji (nie bez powodu zresztą otrzymała od nas 4,5 gwiazdki na 5 możliwych).

Nikt też nie powinien mieć wątpliwości, że taka produkcja zasługuje na porządną reklamę i „Gravity Cat” zdecydowanie taka jest. I, tak, słowo „cat” w tytule nie pojawiło się tam przypadkiem – poznajemy bowiem uroczego kota i jego właścicielki.

Reklama, choć aktorska, doskonale odzwierciedla to, co czeka na graczy w Gravity Rush 2. Jest pokręcona, zaskakująca, oryginalna i przyciąga do ekranu tak, że minuty mijają, a my nawet nie wiemy kiedy.

Wideo, którym japoński oddział PlayStation promuje kontynuację przygód Kat zasługuje też na uwagę ze względu na efekty specjalne. Nie wierzycie? To zobaczcie sami (jeśli nie radzicie sobie z japońskim, to zalecamy włączenie angielskich napisów):

Europejska premiera gry Gravity Rush 2 na PlayStation 4 odbędzie się 18 stycznia. 

Źródło: DualShockers

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  4
  Niezłe i naprawdę dobrze zrobione, no i kociak uroczy...
  • avatar
   raffal81
   3
   Jaki słodki kotek :D
   • avatar
    Nefae
    -3
    Aktualności tydzień po...
    • avatar
     ciomasta
     0
     Chyba komuś rok se pomylił :) mamy 2017 a nie 2016 :DD
     • avatar
      Kerebron
      0
      To to jest w końcu Gravity Rush 2 czy Gravity Daze 2?