Gry komputerowe

Humankind z wyjątkowym polskim akcentem. Coś specjalnie dla naszego rynku

przeczytasz w 1 min.

Humankind zapowiada się na tyle dobrze, że fani strategii już teraz nie mogą doczekać się premiery. Mimo tego Cenega zdecydowała się na dodatkowy smaczek, który wielu powinien się spodobać.

Okładka Humankind przygotowana przez polskiego artystę

Wiedzieliście, że w Humankind na pewnym etapie rozwoju cywilizacji będzie można wybrać polską kulturę? Twórcy w porozumieniu z rodzimym wydawcą zdecydowali się pójść nieco dalej i przygotować okładkę dedykowaną specjalnie dla polskich graczy. Pomysł doczekał się już realizacji, okładkę zaprojektował Przemysław Świszcz. To artysta zajmujący się tworzeniem komiksów, ilustracji, koncept artów oraz okładek, którego być może kojarzycie z racji komiksowej serii Mieszko.

Skoro mowa o ukłonie w stronę polskich graczy, nie dziwi, iż na okładce znalazło się wiele nawiązań do polskiej historii. Jakich? Spójcie sami, bo okładka została dziś przedstawiona szerszej publiczności.

Humankind

Jak Wam się podoba? To okładka, która ozdobi premierowe wydanie pudełkowe. Warto się nim zainteresować także z innych powodów. Będzie zawierać bowiem szereg dodatków.

Edycja premierowa gry Humankind. Co zawiera?

 • unikalną okładkę autorstwa Przemysława Świszcza
 • dwustronną monetę decyzji
 • dwustronny plakat z drzewkami jednostek i technologii
 • cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry Humankind
 • pakiet Notre Dame
 • zestaw awatarów i ikon gracza z Budyką, Lucy i Edgarem Allanem Poem

Kiedy premiera Humankind?

Prace nad Humankind nieco się przeciągają, bo premiera była już przekładana. Wedle ostatnich informacji, które pozostają aktualne, gra trafi w ręce graczy 17 sierpnia. Powstaje ona z myślą wyłącznie o jednej platformie sprzętowej - PC. Będzie dostępna w polskiej (napisy) wersji językowej.

Więcej na temat rozgrywki możecie poczytać w naszym artykule, jaki przygotowaliśmy po pierwszym kontakcie z Humankind.

Źródło: Cenega

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AUTO6
  3
  Miły gest i dobrze, że będzie polska wersja językowa. Nienawidzę sytuacji gdy nasz rynek jest przez jakiegoś wydawcę gry olewany i brak polskiej wersji (nawet w grach w których spokojnie wystarczy wersja anglojęzyczna).
  • avatar
   kaalus
   0