Gry

Porcja rozgrywki z nowego Resident Evil 2

przeczytasz w 1 min.

Trwający ponad 16 minut materiał pochodzi z ACGHK (Animation-Comic-Game Hong Kong) 2018. Jak prezentuje się remake Resident Evil 2?

Chociaż niektórzy gracze sceptycznie podchodzą do odświeżonych wersji znanych już gier, bywają wyjątki, na które ostrzą sobie zęby niemal wszyscy. Do tych zalicza się między innymi remake Resident Evil 2.

Zapowiedź miała miejsce podczas targów E3 2018, kiedy to pokazano pierwsze zwiastuny oraz fragmenty rozgrywki. Właśnie pojawiła się kolejna okazja do tego, aby zobaczyć w jakim stopniu zmieniono oryginał z 1998 roku. Trwający ponad 16 minut materiał pochodzi z ACGHK (Animation-Comic-Game Hong Kong) 2018.

Resident Evil 2 zrobi użytek z silnika, który zastosowano w zeszłorocznym Resident Evil 7. Do pokazu na ACGHK 2018 wykorzystano PlayStation 4.


Przypomnijmy, że premiera odświeżonego Resident Evil 2 zaplanowana została na 25 stycznia 2019 roku. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Giuseppe's Gaming

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  davidoff
  1
  Wszystko fajnie, młodzi poczują jak to jest zagrać w RE starym wpadnie w oko nostalgia.... ale czy już nie ma nowych pomysłów ? jestem już starej daty zagrywałem się na C64 czy w obecnych czasach pozostało "remakowanie" hitów sprzed lat ? czy to już koniec nowych pomysłów ?
  • avatar
   mesjan
   0
   Nie wie nikt dlaczego wersja PC pierwszej części nie ma wsparcia na ocullusa. Wyłączność na PS4 VR już dawno się skończyła.
   • avatar
    godofwartoflakizolejem
    0
    gra wychodzi na wszystkie platformy i spierdoleńców od konsol brak ;)
    • avatar
     PITUCH1
     0
     remake NIEEEEEE !!!!!
     • avatar
      vide cui fidas
      0
      Proszę mi się od Residentów od stosunkować ;) Capcom róbcie swoje pozdrawiam;)