Komputery

Poznań Game Arena - zwiedzamy stoisko firmy Lenovo

przeczytasz w 1 min.

Na Poznań Game Arena w sobotę nikt nie narzeka na brak uczestników. Wpadliśmy na stanowisko Lenovo Legion i sprawdziliśmy, co też się będzie tam dzisiaj działo.

Sobota na Poznań Game Arena jest... tłoczna. Przez targi przewijają się całe tłumy ludzi. Jeśli zastanawiacie się na jakie stanowisko warto wpaść, zrobiliśmy dla was krótki rekonesans.

Co ciekawego znajdziecie na stanowisku Lenovo LEGION? Przede wszystkim mnóstwo miejsca do grania, dziś można pograć między innymi w Forza Horizon, później przyjdzie kolej na FIFA19 i oczywiście nieśmiertelnego Fortnite'a.

Stanowisko LEGION na PGA

Oczywiście są tu nowe komputery i laptopy Legion - niektóre imponujące wydajnością, inne przeznaczone do gier e-sportowych. Niewielki LEGION C530 wyposażony jest na przykład w procesor Core i5 Coffee Lake i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.

Laptopów gamingowych Lenovo Legion przedstawiać nie trzeba. Macie ochotę zobaczyć, jak sprawdzają się one w praktyce? To jest właśnie miejsce którego powinniście szukać.

Jakie plany na dziś?

 • 13:00-14:00 - stwórz własny cosplay (Seto, Szymon)
 • 14:00-16:00 - Turniej FIFA19 (Jcob, Szymon)
 • 16:00-17:00 - Gra miejsca + Q&A o marce Lenovo (Seto, Szymon)
 • 17:00-19:00 - Turniej Fortnite (Alien, HighStyled)
 • 19:00-20:00 - RAP bitwa (Seto, Szymon)

  Źródło: informacja własna, Lenovo

  Komentarze

  1
  Zaloguj się, aby skomentować
  avatar
  Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
   patrykSz
   1
   Niezła impreza ;) Legiony są wysoko na liście świetnego sprzętu do gamingu, a teraz gdy można mieć 5 dniowy serwis dzięki premium care, to się w ogóle nie ma nad czym zastanawiać.