Głośniki

Pro Evolution Soccer 2010 – wersja demonstracyjna już wkrótce

przeczytasz w 1 min.

Ledwie wczoraj donosiliśmy o  spodziewanym na 10 września debiucie wersji demonstracyjnej najnowszej odsłony serii FIFA, a już dziś mamy kolejną niezwykle ciekawą informacje dla wszystkich miłośników elektronicznych rozgrywek piłkarskich. Oto bowiem firma Konami potwierdziła, że największy konkurent FIFA 10 – Pro Evolution Soccer 2010 również doczeka się wersji demo i nastąpi to w najbliższym możliwym czasie. I choć producent gry nie określił kiedy dokładnie w Sieci pojawi się wersja testowa gry to jednak najbardziej prawdopodobny wydaje się okres 3 najbliższych tygodni.

Premiera FIFA 10 wyznaczona została bowiem na dzień 2 października co może w pewien sposób wpłynąć na ewentualne zainteresowanie Pro Evolution Soccer 2010. Gra Konami zadebiutuje na rynku nieco później, bo dopiero 22 października (w wersjach PC, Xbox 360 i Playstation 3).

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  0
  I tak czekam na DIRTa 2 :D
  • avatar
   grzesiekmos
   0
   Ciekawy jestem, co w tym roku wypadnie lepiej na PC. Czy Fifa, czy PES :>
   • avatar
    ziomalos
    0
    Oczywiscie mowa tylko o wersji PC. Bo na konsole FIFA 2009 jest lepsza niz PES 2009.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Nie wiem jak jest z wersjami na konsolę,co roku jednak sprawdzam kolejne wersje na pc.Konkluzja jest taka:Fifa to gra komputerowa,PES to symulacja piłki nożnej.Te dwie produkcje różni przepaść.Pod każdym względem,trudno mi znaleźć jakikolwiek argument przemawiający za produkcją EA.Zgadzam się natomiast z tym że PES09 był słabszym tytułem niż 5 i6.Na rewolucyjne zmiany w 09 bym nie liczył,ciekawe czy wreszcie zmienia wysłużony silnik?Choćby nie wiem jak spartolili nowa część to i tak nie sądzę by panowie z EA zbliżyli się na tyle by być realna konkurencja dla najlepszej sportowej gry na świecie.I uwierzcie mi że nie piszę tego jako jakiś fanboy.Gram w PES-a od początku od pierwszej części,Fife również zaliczam co roku z nadzieją a raczej zaciekawieniem bo ta pierwsza zgasła już dawno.To poprostu przeciętna gra,tylko dla początkujących.
     • avatar
      MarcinPcFg
      0
      Rewelka. Czekam na ten tytul od dlugiego czasu. Jak poprzednicy wersje PES 2009 okreslam jako nieudana, ale tez oczywiscie jeszcze w nia pocinam. Co do Fify, to zadna z nowszych produkcji nawet nie zbliza sie do poziomu PES'a. Jedyna pamietna gra z EA to WC'98.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Po tym jak fifa olała pc w z wersją 09, pes jest dla mnie liderem