Karty graficzne

Procesor Intel, karta graficzna, dysk twardy - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 2 min.

Procesor Pentium Dual Core z zegarem 2.8GHz, grafika Radeon HD 4870 do ASUS oraz dysk twardy o pojemności 500GB od Hitachi.

 • Intel Pentium Dual Core E6300 2.8 GHz BOX
  Wcześniej miałem padakę PDC E5200 - podkręcał się max na FSB 250, 3123GHz. Przesiadłem się małym kosztem na PDC E6300. Osiągnąłem łatwo FSB 380, tj. 4GHz procka przy napięciu maksymalnym z zakresu zalecanego przez Intela (1.365v w biosie). To super wynik za te pieniądze (które ja płaciłem). Przy FSB >380 mam resety kompa. Być może dałoby się z nimi coś zrobić, ale mi się nie chce :) Innymi słowy to może nie być ostatnie słowo PDC E6300. Jestem bardzo zadowolony z tego procka. W COD5 różnica widoczna gołym okiem :) Wszystko działa szybko. 10/10 !
   
 • Radeon 4870 Asus 512MB 2xDVI (PCI-E)
  Nie polecam - wiatrak padł po tygodniu. Wymieniałem go w serwisie jeszcze dwa razy. Dostałem wprawdzie nową kartę ale hałasuje, a regulacja prawie nie działa. Jedyne wyjście to zakup innego chłodzenia tylko czemu mamy dodatkowo płacić za oczywistości?
   
 • Hitachi DeskStar P7K500 500 GB (SATA II, NCQ)
  Po długich próbach zamówienia tego oto dysku w końcu zrealizowałem zamówienie i odebrałem go. Obrazu co zobaczyłem to bardzo dobre wykonanie i estetyczny front dysku. Jest to u mnie o tyle ważne że nie używam tego dysku domyślnie w komputerze tylko jako pamięć masowa zewnętrzna na stacji dokującej. Nie będę opisywał jego szybkości bo nie jestem w stanie tego określić przez połączenie USB. Praca przy nim jest bardzo wydajna jest cichy jak żaden który miałem, wibracje wychodzące z niego są odczuwalne dopiero na obudowie stacji dokującej, są one praktycznie minimalne. Jeśli chodzi o cenę do jakości (w tym przypadku pojemności) Daje mu solidne 10 za bezszelestną pracę. Bardzo polecam ten dysk (jedynym minusem jest to że gdy się pokażą w magazynie to z chodzą jak ciepłe bułeczki).
   

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Terrorek
  0
  wtf ? zly dzial ?

  no bo nie kupuje sie radkow z asusa ;d