Gry

12 Minutes - przerażająca pętla czasu

przeczytasz w 1 min.

Wiesz co się stanie, ale nie wiesz, jak temu zapobiec. 12 Minutes to bardzo dobrze zapowiadający się thriller o mężczyźnie zamkniętym w pułapce czasu.

Kojarzycie pewnie Dzień świstaka. Zaprezentowane podczas E3 2019, a konkretnie na konferencji Xbox, 12 Minutes opiera się na podobnym założeniu i… zapowiada się co najmniej nieźle.

Tworzona przez Luisa Antonio i ekipę Annapurna Interactive gra 12 Minutes to interaktywny thriller o mężczyźnie, który wpadł w pułapkę czasu. Stało się to po tym jak w 720 sekund romantyczny wieczór z żoną zmienił się w koszmar: detektyw wtargnął do mieszkania protagonisty, oskarżył jego żonę o morderstwo ojca, a jego samego bił tak długo aż przestało mu bić serce.

...Ale śmierć nie nadeszła. Zamiast tego czas cofnął się o 12 minut i wszystko zaczęło się od początku. Różnica polega na tym, że bohater wie, co ma się wydarzyć. Otwartą kwestią pozostaje to, czy jest w stanie cokolwiek na to zaradzić i przerwać na pozór niekończącą się pętlę. Czy powinien powiedzieć o wszystkim żonie czy może stworzyć plan tylko w swojej głowie? Zobaczcie zwiastun:

12 Minutes – trailer zapowiadający grę:

Gra 12 Minutes zmierza na pecety oraz konsole Xbox One. Premiera „wkrótce”.

Źródło: Annapurna Interactive

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  skalak23
  0
  Ciekawe czy nie dało by się o takie coś oprzeć jakiejś fabuły gry.

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login