Gry komputerowe

Ready or Not - duchowy spadkobierca serii SWAT

przeczytasz w 1 min.

Gra Ready or Not zdaje się całymi garściami czerpać z najlepszych taktycznych strzelanin, a do tego dodawać coś od siebie. Oby to się udało!

Liczycie, że na rynku pojawi się wreszcie jakaś dobra taktyczna strzelanina – taka w rodzaju SWAT 4 albo Rainbox Six 3: Raven Shield? Być może Ready or Not będzie tym, na co czekacie. 

Ekipa VOID Interactive zapowiedziała Ready or Not – to taktyczna, pierwszoosobowa strzelanina, w której przejmiemy kontrolę nad elitarną drużyną SWAT. Weźmiemy udział w misjach, w których gra toczyć będzie się o życie zakładników, a przeciwnikami będą nie tylko uzbrojeni bandyci, ale też stres i klaustrofobia.

W Ready or Not liczyć będzie się przede wszystkim dobra taktyka (którą sumiennie trzeba będzie opracować), choć szybkość też może się przydać. Te same zasady obowiązywać będą w trybie dla jednego gracza i kooperacji, jak i podczas rozgrywek wieloosobowych, w których jeden zespół będzie reprezentował SWAT, a drugi – złoczyńców.

Ready or Not

Twórcy obiecują swobodę działań, wiernie odwzorowany ekwipunek SWAT oraz duży realizm. Ten ostatni objawić ma się w oprawie wizualnej, ale też w mechanice: zachowaniu pocisków czy odwzorowaniu obrażeń (strzał w nogę spowolni gracza, a strzał w rękę utrudni celowanie). Zapowiadany jest też zaawansowany system osłon.

W komunikacie prasowym czytamy też, że gra powstaje od roku, a jej premiera odbyć ma się w bliżej nieokreślonej najbliższej przyszłości. Na pocieszenie otrzymaliśmy (dość brutalny) zwiastun. Możecie go obejrzeć poniżej:

Źródło: VOID Interactive

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Miazga. Tyle lat czekam na godnego nastepce R6:RS i SWAT4. Tyle kurde lat... Niech to sie uda, niech im to wyjdzie. Let's make tactical fps great again!
  • avatar
   drcocaina
   0
   Czar prysł w 23 sekundzie jak zobaczyłem przewody z paralizatora oraz 52 sekundzie zbyt "sterylne" to wszystko. Jednakże sprawia dośc pozytywne wrażenie. Poczekamy zobaczymy.
   • avatar
    darioz
    -13
    Oby zbyt dużo myślenia nie było, bo w strzelankach chodzi o to aby bez stresu postrzelać sobie na ekranie. Ma być łatwo i przyjemnie jak w Call of Duty!
    • avatar
     Pogromca blacharni Pro
     0
     hmm
     • avatar
      limera1n
      0
      Zajefajne, oby tego nie skopali
      • avatar
       michael85
       0
       Biorąc pod uwagę godziny spędzone na SWAT 3 fajni byłoby zobaczyć coś nowego i realistycznego, niestety brakuje takich gier. Większość jest dla idiotów!