Smartfony

Xiaomi Redmi Note 7 - rozpakowanie

z dnia
Tomasz Duda | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Zobacz nasze rozpakowanie Redmi Note 7 na filmie. Pokazujemy co jest w opakowaniu, prezentujemy nowy, tani smartfon i dzielimy się pierwszymi wrażeniami. Oto unboxing Redmi Note 7.

Redmi Note 7 - rozpakowanie

Niedawno miałem okazję testować Redmi Note 7 i okazało się, ze jest to bardzo interesujący smartfon za mniej niż 900 zł. W tej publikacji znajdziesz jego krótkie rozpakowanie, ale oczywiście na benchmark.pl publikujemy również pełną recenzję Redmi Note 7.

Redmi Note 7 unboxing rozpakowanie

Czy ten smartfon jest dobrym wyborem? W moim teście pokazał się jak najbardziej z pozytywnej strony. Nie zawiódł ani pod względem czasu pracy, szybkości działania, jakości wyświetlacza, ani nawet aparatu.

Ale... oczywiście pewne wady też się znalazły. Jeśli zatem rozważacie jego kupno, to obejrzyjcie najpierw ten krótki unboxing [tak, wiem - rozpakowanie ;) ], a potem zapraszam Was serdecznie do recenzji, w której omawiam szczegóły oraz pokazuję przykładowe zdjęcia i filmy z aparatu.

 

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Niestety, ale czy tego chcemy, czy nie, ceny rosną. Obecnie górna półka to 3-4 tysiące. Średnia półka w dużym uogólnieniu to 1,5-2K (czasami nawet 2,5K - np. u Samsunga). Średnia-niższa to 1-1,5K (z wyjątkami w postaci niektórych chińskich smartfonów).

  Poniżej 1K mamy już telefony tanie. Najtańsze smartfony które wciąż do czegoś się nadają kosztują około 500 zł - to jest dolny koniec zakresu. Takie są realia, a na co kogoś stać, to już zupełnie inny temat.

  Jednych stać, a nie kupią, a innych nie stać, a i tak kupią. ;)
 • avatar
  Jestem ciekaw ile wy tam w redakcji zarabiacie, że smartfon za 900 nazywacie tanim.
 • avatar
  O ile Redmi Note 5 był super telefonem i do tego bardzo dobrze wycenionym tak Note 7 moim zdaniem się nie opłaca ponieważ nawet ostatnio za niewiele ponad 1000 zł w promocji w chińskim sklepie widziałem Pocophone F1 który jest znacznie lepszy więc za 100 zł z haczykiem więcej nie ma co się nawet zastanawiać.
 • avatar
  Za te pieniądze zdecydowanie się nie opłaca.

  Co do wzrostu cen o których pisze Tomasz Duda, od po prostu na świecie nie ma tylu cwaniaków żeby skroić wszystkich chętnych frajerów....

  Sami nakręcacie wzrost cen, a później lament...
 • avatar
  Konkurentem jest Huawei Honor 10 Lite i nie wiem czy aby nie lepszy