Gry komputerowe

Rise of the Tomb Raider zadebiutuje na PC już w styczniu?

przeczytasz w 1 min.

Gracze korzystający z tej platformy nie mieliby chyba nic przeciwko temu.

Rise of the Tomb Raider

Właściciele konsol Xbox zdążyli już zapewne bardzo dokładnie zapoznać się z Rise of the Tomb Raider. Tego samego nie można jednak powiedzieć o korzystających z PC lub PlayStation 4. Preferujący komputery są przy tym w zdecydowanie lepszej sytuacji niż ci, którzy Rise of the Tomb Raider odpalić chcą na platformie Sony.

Od samego początku mówiło się, iż debiut gry na PC i PlayStation 4 odbędzie się w późniejszym czasie. Dokładnych terminów nie podano, producent wciąż milczy, ale z pomocą przychodzi Amazon. Sklep opublikował przy karcie pecetowego Rise of the Tomb Raider dokładną datę premiery - 29 stycznia 2016 roku.

Rise of the Tomb Raider PC Amazon

Naturalnie nie można mieć pewności, że termin ten będzie tym ostatecznym. Niemniej sklepy nie raz wyrywały się przed szereg i zdradzały to, co chwilę później ogłaszali producenci. Nie można zatem wykluczać, że i tym razem będzie podobnie.

Dodajmy jeszcze, że z pewnością data ta (lub nawet zbliżona) nie będzie dotyczyła PlayStation 4. Na tej platformie Rise of the Tomb Raider pojawi się dopiero pod koniec przyszłego roku.

Źródło: gamespot, amazon

Komentarze

45
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  1
  wymagania pewnie Windows 10 ?
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   MS i tak głupa pali na całego po 2 lata temu przy okazji informacji o W10 robił wielką akcję jak to zacznie dużo bardziej wspierać pc jako platformę do gier. Widać zaczął tą akcję od tego, że zrobił z nowego TR ex`a na X0 ;|
   • avatar
    prime27pl
    -2
    Ciekawe kiedy na ps4 ?
    • avatar
     lolekw660i
     -2
     Trzeba iść z duchem czasu i zaktualizować win 7 i 8.1 do windows'a 10.
     • avatar
      UKBIB2012
      0
      ciekawe czy dziadek z i7 k4970 i 980soc to pociągnie w sensownych detalach w FHD ?