• benchmark.pl
 • Gry
 • Rise of the Tomb Raider: zobacz pierwsze 27 minut mroźnej rozgrywki
Gry

Rise of the Tomb Raider: zobacz pierwsze 27 minut mroźnej rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że już na starcie nowej przygody Larę czekać będzie bardzo ciężka przeprawa.

Rise of the Tomb Raider

Z pewnością znajdzie się tu kilka osób wyczekujących premiery Rise of the Tomb Raider. Najbardziej spragnieni nowej przygody Lary Croft z przyjemnością zapoznają się zatem z kolejnym materiałem wideo.

Redakcja IGN udostępniła zapis prezentujący początek rozgrywki. Filmik jest całkiem obszerny, ponieważ prezentuje aż 27 minut zmagań bohaterki z niezwykle nieprzyjaznymi terenami. Twórcy zdecydowali się tym razem głównie na mroźne klimaty i w takich też osadzono początek nowej odsłony serii Tomb Raider.

Jednocześnie jednak nie jest tajemnicą, że część etapów rozgrywać będzie się w zdecydowanie innej scenerii. I to zobaczyć możecie na omawianym materiale, a zatem widać, że pierwsze pół godziny Rise of the Tomb Raider cechuje się sporą dynamiką, a twórcy chcą najwyraźniej już na wstępie pokazać dużą różnorodność miejsc działania bohaterki.


Przypominamy, że Rise of the Tomb Raider pojawi się już 13 listopada, ale tylko na konsolach Xbox. Premiera na PC i PlayStation 4 odbędzie się zdecydowanie później, co z pewnością właścicieli tych platform nie cieszy.

Źródło: IGN, gamespot

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mikovitz
  4
  Czekam do premiery, a filmu nie oglądam, żeby sobie nie psuć zabawy :-)
  • avatar
   Snack3rS7X
   2
   Ja czekam na wersję PC, a czy ktoś wie czy można grać na zwirtualizowanej maszynie z zainstalowanym Windows 10? Bo nie chcę tego dziadostwa instalować...
   • avatar
    prime27pl
    0
    Niecały miesiąc i gramy :D
    • avatar
     kitamo
     0
     Jaki jest sens pokazywac az blisko 30 min rozgrgywki ?
     wystarczą zwiastuny po 5 min, więcej nie trzeba
     • avatar
      raffal81
      0
      Odwzorowanie ruchów warg całkiem całkiem nie jest aż tak sztucznie;))) tak mi się chociaż wydaję ;] i ten cały tress fx czy jak to się zwie. Mówcie co chcecie ale jak na taką słabą konsole to nieźle to wygląda ;)
      • avatar
       rasiaknorris1
       0
       Słabo wyglada animacja ruchu i te niewidzialne krawędzie. Plus jest na szczycie po prawej nic nie ma a nagle ładuje po prawej na czymś czego przed chwilą nie było. Niekonsekwentne cutscenki