• benchmark.pl
  • Gry
  • Roller Champions powraca w fazie zamkniętej alfy. Można już się rejestrować
Gry

Roller Champions powraca w fazie zamkniętej alfy. Można już się rejestrować

przeczytasz w 2 min.

Firma Ubisoft opublikowała daty zamkniętych testów alfa Roller Champions. Chętni mogą już się zgłaszać, jeżeli chcą zagrać przed innymi.

Roller Champions to sportowa gra drużynowa free-to-play, wyprodukowana przez Ubisoft Montreal przy współpracy Ubisoft Winnipeg i Ubisoft Pune.

Gracze jeżdżąc na rolkach wyprzedzają się wzajemnie, wykonują skomplikowane uniki oraz próbują zdobyć punkty dla swojej drużyny, przerzucając piłkę przez podświetlaną obręcz, która znajduje się nad parkietem. Wszystko odbywa się przy krzykach i owacjach publiczności zgromadzonej na arenie, która zareaguje na każdy przechwyt, podanie czy unik.

Zamknięte testy alfa Roller Champions

Chętni gracze już mogą zgłaszać się do testów. Wystarczy zarejestrować się na rollerchampions.comi już zyskuje się szansę na możliwość zagrania w zamkniętej alfie.

Wszystko rozpocznie się 11 marca o godzinie 18:00 czasu polskiego, a zakończy 23 marca.

Zamknięta alfa jest dostępna dla graczy niemal na całym świecie. Wyjątek stanowią Chiny Kontynentalne, Korea i Japonia, gdzie faza testów niestety nie będzie dostępna.

Etap testów zamkniętych pozwoli na poznanie opinii graczy przez zespół producencki. Sami gracze natomiast, będą mieli szansę na zdobycie unikatowej nagrody, którą oczywiście będzie można zachować nawet po premierze gry, która nastąpi jeszcze w tym roku.

Wybrani gracze otrzymają szansę przetestowania dynamicznej akcji gry, a także nowych funkcji, takich jak:

  • Personalizacja postaci: gracze będą mieli do dyspozycji listę 70 elementów do personalizacji swojej postaci. Podczas komponowania wyglądu będzie można dobrać najlepsze rolki, rękawice oraz odpowiednią fryzurę.
  • Nowa arena: tutaj przyda się dobra orientacja w terenie i wyrobiony refleks. Na gigantycznej arenie będzie mnóstwo zakrętów oraz skomplikowanych elementów otoczenia do pokonania.
  • Nowe zagrania: pojawi się wiele nowych ruchów, takich jak wydłużony wślizg i wślizg w powietrzu. Zagrania drużynowe również wzbogaci kilka nowości, w tym chwyt i podsadzenie, chwyt i podwójny skok czy chwyt i podwójny wyrzut.

Roller Champions

Roller Champions

Roller Champions

Więcej informacji na temat Roller Champions znajdziecie na stronie news.ubisoft.com

Źródło: Ubisoft

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    levusek1992
    0
    Kiedyś były to hit. Teraz w takie gierki już chyba nawet dzieci nie grają. Minekrafty i fortnajty dzieciaku lubują