• benchmark.pl
 • Gry
 • Zgarnij kod do World of Tanks (druga pula) i zaskocz strażnika Teksasu
Gry

Zgarnij kod do World of Tanks (druga pula) i zaskocz strażnika Teksasu

Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

World of Tanks w Święta potrzebuje bohatera. I nie, nie chodzi o Chucka Norrisa, bo on już tam jest. Brakuje tylko Ciebie. Jeśli więc nigdy dotąd nie próbowałeś czołgowych potyczek weź udział w naszej zabawie i zapoluj na jeden z 200 kodów zaproszeniowych dla nowych graczy.

Pobierz kod do World of Tanks

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którym nie udało się upolować kodu zaproszeniowego do World of Tanks. Załatwiliśmy dodatkową pulę 500 kodów, którymi pragniemy się z Wami podzielić. Wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Pobierz kod”.

 

Pobierz kod do gry

Instrukcję jak aktywować kod znajdziecie w treści niżej. Jednocześnie przypominamy o naszym poradniku jak zacząć grać w World of Tanks. Jeśli dotąd nie próbowaliście czołgowych potyczek, te kilka istotnych wskazówek opracowanych pod czujnym okiem Chucka Norrisa i zatwierdzonych przez niego kopem z półobrotu z pewnością pomoże Wam w pierwszych godzinach zabawy.

Wiecie co Chuck Norris wręcza swoim bliskim na Święta Bożego Narodzenia? Nic, bo nie musi. Wystarczy, że pozwoli im do siebie podejść. Sporo szczęścia musieli mieć więc włodarze Wargamingu, że udało im się przekonać takiego kozaka by został kolejnym ambasadorem World of Tanks, i to właśnie na Święta. Ba, Chuck w swojej bożonarodzeniowej łaskawości pozwolił się nawet zrobić dowódcą czołgu, ale na to każdy gracz musi sobie zasłużyć.

Żarty żartami, ale Chuck Norris na kilka tygodni naprawdę stał się częścią World of Tanks rzucając wyzwanie wszystkim śmiałkom w specjalnych, świątecznych operacjach. Chciałbyś się z nim zmierzyć? No to koniecznie weź udział w polowaniu na kody. 

Jeśli nie masz jeszcze konta na platformie Wargaming, to właśnie nadarza się świetna okazja, by je założyć. Każdy z kodów zaproszeniowych to 7 dni konta Premium, 100 000 kredytów oraz niemiecki, średni czołg Premium - Pz.Kpfw. S35 739 (f) z w pełni rozwiniętą załogą.

World of Tanks - niemiecki czołg Premium z kodu zaproszeniowego

Jak aktywować kod?

Wystarczy wykonać poniższe kroki:

1.    Zakładając nowe konto na worldoftanks.eu kliknij przycisk „Czy masz kod zaproszeniowy?”
2.    Wpisz otrzymany od nas kod w polu tekstowym po czym naciśnij „Kontynuuj”, by utworzyć konto
3.    Pobierz grę, zaloguj się i sprawdź czy otrzymałeś wszystkie przedmioty

Wszystkim, którym uda się zgarnąć kod życzymy świetnej zabawy!

Oto co jeszcze może Cię zainteresować:

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Monio
  Złodzieje oszuści i naciągacze . Wszystkie ich produkcje chylą się nieuchronnie ku upadkowi i Chuck Norris i Matka Boska im nie pomoże.
  7
 • avatar
  MaNiAc
  A ktoś w ten cyrk jeszcze gra?
  4
 • avatar
  pawluto
  Znowu tylko dla nowych graczy - Starzy mogą się cmoknąć...Tak właśnie WoT dba o graczy...Dlatego nie gram w to już od jakiegoś czasu i nic mnie do tego nie ciągnie...
  1
 • avatar
  Julas13
  Jest to tylko jako kod zaproezeniowy czy także jako bonusowy?
  1
 • avatar
  AwwMan
  Zaproszeniowy wiec do dupy troszku
  1
 • avatar
  Qlisty
  Sciema nie działa ale użytkownik wpadł Gz pomysłu
  1
 • avatar
  lcacek
  nie działa
  1
 • avatar
  develoop
  Tylko Chuck Norris kopie czołgi z pół obrotu :D
 • avatar
  piomiq
  Nikt nie może zaskoczyć strażnika Teksasu , no chyba że jest to Chuck Norris
  :D :D
 • avatar
  rmenoazzon
  Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię.......

  workreviews10.com
 • avatar
  Elomin
  CROSSOUT leBszy :)