Gry

Rozgrywkę w RAGE 2 skomentuje Tim Kitzrow

przeczytasz w 1 min.

RAGE 2 puści oczko do graczy mających nieco więcej wiosen na karku. Zabawa w starym stylu możliwa będzie tutaj dzięki systemowi kodów.

Twórcy RAGE 2 od samego początku zapewniają, że gracze mogą spodziewać się tutaj nie tyle dynamicznej, co momentami nawet szalonej rozgrywki. Najnowsze informacje i materiał wideo bardzo dobitnie to potwierdzają.

Okazuje się bowiem, że RAGE 2 puści oczko do graczy mających nieco więcej wiosen na karku. Zabawa w starym stylu możliwa będzie tutaj dzięki systemowi kodów. Jeden z nich („Idzie jak burza”) sprawi, iż rozgrywkę skomentuje, Tim Kitzrow, legenda dubbingu gier komputerowych.

„Podkręcamy atmosferę w RAGE 2 za pomocą kodu «Idzie jak burza». To nie żarty! Gdy go włączysz, legendarny aktor głosowy Tim Kitzrow zacznie komentować każdy element toczącego się na ekranie szaleństwa. Teraz możesz mierzyć się z wrogiem przy akompaniamencie wiwatów znanego ci głosu. «Dasz radę!»”


To jednak nie wszystko. Kodów będzie więcej, spora część z nich ma pomagać w eliminowaniu przeciwników. Pełna lista kodów zostanie opublikowana w późniejszym czasie, chociaż twórcy nie ukrywają, że będzie przybywać ich także po premierze gry. Pole do manewru jest tu przecież bardzo duże.

„Kody stanowiły nieodłączny element gier, od kiedy ktoś po raz pierwszy wpisał w pierwszym Doomie «idkfa». Jesteśmy dumni, że możemy pielęgnować tę tradycję. Poza tym są po prostu zabawne”. Ulubiony kod Hastingsa sprawia, że z nieba spadają eksplodujące czerwone beczki. Tylko to sobie wyobraź. Prześmieszne, nie? Odrobinę mniej śpiewania w deszczu, zaś nieco więcej wrzasków bólu.” - Peter Hastings, starszy programista rozgrywki

Dostęp do kodu „Idzie jak burza” otrzymają osoby zamawiające grę w przedsprzedaży. Innym sposobem na jego zdobycie (a także innych kodów) będzie odszukanie podczas rozgrywki Czarodzieja Pustkowi.

Źródło: Bethesda Polska

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!