Internet

Rozwiąż problem i wygraj nagrody!

przeczytasz w 1 min.

W sekcji PORADNIK startujemy z nową akcją. Na aktywnych użytkowników czeka o wiele więcej punktów niż zwykle i sporo nagród. Warto spróbować!

W dziale Poradnik czytelnicy zamieszczają rozwiązania na pojawiające się tam problemy i pytania. Będziemy nagradzać najaktywniejszych użytkowników, którzy w dodatku mogą pochwalić się znakomitą wiedzą w dziedzinie komputerów, rozwiązując nietypowe i często trudne problemy. Redaktorzy benchmark.pl także przygotują kilka interesujących problemów, które będą do rozwiązania dla czytelników.

Na początku czerwca wybierzemy 10 najlepszych porad lub odpowiedzi na pytania, które są pomocne, przydatne lub ciekawe. Opublikujemy je  na stronie głównej w artykule "TOP-10 najczęstsze problemy - najlepsze porady"
Każdy z autorów wybranej odpowiedzi otrzyma na swoje konto 30 punktów, lub upominki ufundowane przez producentów.

W podsumowaniu artykułu czytelnicy będą głosowa na autora, który udzielił najlepszej odpowiedzi lub najlepiej rozwiązał problem. Zwycięzca głosowania otrzyma 100 punktów lub nagrodę główną.

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mICh@eL
  0
  O rany... wolę nie myśleć co się tam teraz będzie działo... tysiące bezsensownych postów i kłótni, bo "Moja racja jest mojsza, niż twojsza, dlatego właśnie moja racja jest najmojsza!" xD
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Poradniki i tak są oblegane (co wejdę to nie ma tematu, który nie miałby już odpowiedzi) to teraz będzie masakra :D, jak napisał Mich, tysiące bezsensownych postów :P.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    wkradl sie drobny blad. "głosowa na autora"
    • avatar
     RAKU 44
     0
     "Na początku czerwca wybierzemy 10 najlepszych porad lub odpowiedzi na pytania, które są pomocne, przydatne lub ciekawe."

     Z jakiego okresu będą wybierane te odpowiedzi?Od momentu kiedy rozwiązania już nie są premiowane punktami czy od momentu ukazania się tej informacji na portalu?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Format C: i po problemie :)
      • avatar
       _nick_
       0
       Moim zdaniem poradnik już dawno temu powinien zostać zamknięty. Porady powinny być na forum.
       • avatar
        Terrorek
        0
        haha to wlasnie ide zamiescic swoj problemik xD moge kto pomoze :D