• benchmark.pl
 • Gry
 • Zarys fabuły nowej gry studia Crytek: Ryse: Son of Rome (wideo)
Gry

Zarys fabuły nowej gry studia Crytek: Ryse: Son of Rome (wideo)

przeczytasz w 1 min.

Tym razem zdecydowano się przybliżyć graczom fabułę gry, która koncentrować będzie się na osobie Mariusa Titusa.

Ryse: Son of Rome gra zwiastun

Obydwie konsole nowej generacji zadebiutują w sklepach razem z kilkunastoma grami, które zapewnić mają wiele godzin dobrej zabawy. Wedle obiegowej opinii ciekawiej pod względem ekskluzywnych propozycji zapowiada się PlayStation 4, ale nie jest tak, że Xbox One nie doczeka się żadnych interesujących produkcji na swoją wyłączność. Jedną z nich powinno być Ryse: Son of Rome.

Nowa produkcja studia Crytek tworzona jest już naprawdę długo. Początkowo powstawała ona przecież z myślą o konsoli Xbox 360, ale premierę kilka razy przekładano i w końcu zdecydowano, że gra trafi już na nową konsolę Microsoftu. W międzyczasie zwiększyły się nie tylko jej rozmiary, ale, przynajmniej wedle producenta, również jakość.

Crytek coraz częściej decyduje się na publikowanie nowych materiałów wideo, czego dowodem dwa kolejne filmiki. Tym razem zdecydowano się przybliżyć graczom fabułę gry, która koncentrować będzie się na osobie Mariusa Titusa. Chcący pomścić śmierć swojej rodziny bohater stoczyć będzie musiał wiele walk, a jednym z najgroźniejszych przeciwników powinien być Damocles, który, co ciekawe, również szukać ma zemsty, ale już za inne krzywdy. Będzie on jednak na tyle zdesperowany, że w celu jej spełnienia powróci aż z zaświatów.


 


Ryse: Son of Rome będzie tytułem startowym konsoli Xbox One. Premiery gry spodziewać można się zatem 22 listopada.

Źródło: eurogamer.net, gamefreaks

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoundsGreat
  5
  Gra zapowiada się zajebiście. Pierwszy argument dla XBOXa, o ile pozostanie exclusivem. Osobiście mam nadzieje, że tak nie będzie i po pół roku gra zagości na PC BD-ROM, bo kupować konsoli dla niej jednej mi się nie uśmiecha.
  • avatar
   Balrogos
   2
   Czekam na wersje PC.
   • avatar
    eryk1310
    1
    ciekawe czy to bedzie film czy gra :) grafika przepiekna :)
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Myślicie, że tytuł ten będzie dostępny na PC?