• benchmark.pl
 • newsy
 • Urządzenie Samsung Evolution Kit zostanie zaprezentowane na targach CES 2013

Urządzenie Samsung Evolution Kit zostanie zaprezentowane na targach CES 2013

przeczytasz w 1 min.

Przystawka sprawi, że starsze odbiorniki z serii Smart TV zyskają na funkcjonalności.

Samsung Evolution Kit przystawka Smart TV targi CES

Producenci odsłaniają coraz więcej kart przed targami CES 2013. Samsung pokaże na nich m.in. Evolution Kit.

O urządzeniu tym wiadomo już od bardzo dawna, ale dopiero teraz zaprezentowane mają zostać wszystkie jego możliwości. Evolution Kit zainteresować powinno zwłaszcza właścicieli telewizorów Smart TV.

Jest to bowiem niewielkich rozmiarów urządzenie, które zwiększać będzie funkcjonalność nieco starszych telewizorów (oczywiście tych z nim kompatybilnych).

Evolution Kit nie tylko zwiększy wydajność procesora, ale także umożliwi cieszenie się nowszymi funkcjami, takimi jak choćby obsługa głosowa czy sterowanie gestami.

"Evolution Kit otworzy nową erę Smart TV. Jest to bardzo innowacyjna koncepcja, która odpowiada szybko zmieniającym się trendom. Konsumenci będą mogli korzystać z najnowszych funkcji i usług z roku na rok, bez konieczności zakupu nowych telewizorów."


Evolution Kit to bez wątpienia urządzenie bardzo ciekawe i z pewnością dokładnie przyjrzymy się mu się już po prezentacji na targach CES.

Źródło: sammyhub, youtube

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Mam nadzieję, że 2013 roku producenci tego typu TV - z cienką ramką czy matrycą OLED, spopularyzują je na rynku, bo premier i marketingowej papki było w końcówce 2012 roku od cholery...Oby coś się nareszcie ruszyło, bo oznacza to realną konkurencję, a ostatecznie spadek cen innych modeli.
  • avatar
   Hedrox
   2
   No no... mam telewizor ze slotem na SEK i jestem bardzo ciekaw czy warto będzie to zakupić.