Mobile

Samsung Hit odpowiedzią na serię Padfone?

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Wygląda na to, że hybrydowe urządzenie łączące w sobie cechy smartfona i tabletu może trafić do oferty kolejnego producenta.

Samsung Hit przeciek

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to firma Samsung szykuje kolejne urządzenie mobilne, które, aby było ciekawiej, przyjąć ma nazwę Samsung Hit. Czy kryptonim ten rzeczywiście będzie tutaj na miejscu?

Do sieci trafiły fragmenty raportu, wedle którego koreański producent zajmuje się obecnie pracami nad urządzeniem podobnym do serii Padfone oferowanej przez firmę Asus. Wygląda zatem na to, że hybrydowe urządzenie łączące w sobie cechy smartfona i tabletu może trafić do oferty kolejnego producenta.

Naturalnie na chwilę obecną trudno o wiele szczegółów, ale nie znaczy to, że nie pojawiły się jakiekolwiek konkrety. W dokumentacji zauważyć można wzmianki o rozdzielczości ekranów, jakie oferowałby tutaj smartfon oraz tablet (stacja dokująca). W pierwszym przypadku byłoby to 1080 x 1920 pikseli, w drugim natomiast 1440 x 2560 pikseli.

Najprawdopodobniej będziemy mieli zatem do czynienia z urządzeniem z górnej półki, co potwierdzają zresztą kolejne doniesienia. Samsung Hit oferować ma bowiem m.in. 3 GB pamięci RAM i system Android w wersji 4.4 KitKat.

Nie można wykluczyć, iż więcej informacji poznamy na zbliżających się targach CES 2014.

Źródło: phonearena, amongtech

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  w skrócie SHIT? XD
  38
 • avatar
  Coś nazywa się hit na pewno nim nie będzie ;D
 • avatar
  3 GB pamięci RAM!!! Masakra, w laptopie mam tylko 4 GB...JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO I 8 GB NIE WYSTARCZY
 • avatar
  Prawie jakby przeczytali komentarz użytkownika Dragonik "Już od tego galaxy to rzygam, galaxy ace, camera, zoom sroom i nne pochodne niedobrze się robi." i zrezygnowali z Galaxy :D.
  http://www.benchmark.pl/aktualnosci/samsung-galaxy-camera-2-aparat-android-przeciek.html
 • avatar
  Z tego co niedawno czytałem to Samsung ma powoli kończyć ze smartfonami, ja juz się gubię :)
 • avatar
  To nie jest galaxy:o