Smartfony

Samsung zaprezentuje składanego smartfona na MWC 2019?

przeczytasz w 1 min.

Na początku przyszłego roku zadebiutować ma Galaxy X. Najnowsze doniesienia sugerują, iż wyposażony zostanie w 3 wyświetlacze wykonane w technologii OLED.

O planach producentów związanych ze składanymi i elastycznymi smartfonami słyszymy od lat. Wygląda na to, że w najbliższych miesiącach pozostaniemy w rejonach zapowiedzi i spekulacji, szansa na zmianę takiego stanu rzeczy rysuje się w okolicach MWC 2019.

Nie od dziś mówi się, iż najbliżej wprowadzenia na rynek innowacyjnej konstrukcji jest Samsung. Z najnowszych informacji wynika, iż do sprzedaży trafi Galaxy X i nie będzie on w elastyczny, ale składany. Temu bez wątpienia można dawać wiarę, ponieważ do wszystkiego dochodzić będziemy tu etapami.

Wedle koreańskich źródeł, Galaxy X wyposażony zostanie w 3 wyświetlacze wykonane w technologii OLED. Wszystkie cechować mają się przekątnymi 3,5 cala. Jeden ma zostać ulokowany na zewnątrz i służyć do obsługi zamkniętego smartfona, dwa wewnętrzne wyświetlacze po rozłożeniu stworzą większą przestrzeń roboczą.

Galaxy X

Niestety, bliższych informacji brakuje. Trudno też mieć pewność co do wyglądu urządzenia, w sieci pojawia się wiele grafik rzekomo przybliżających właśnie Galaxy X.

Pewne jest, że Samsung nad takową konstrukcją pracuje. Czy faktycznie zaprezentuje ją na MWC 2019, a więc na początku przyszłego roku? Odpowiedź jak zawsze przyniesie czas.

Źródło: phandroid, phonearena

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adamjk
  -2
  Zaprezentuje (kogo? czego?) smartfona, samochoda, rowera, telewizora itd.
  A może jednak zaprezentuje {kogo? co?), czyli smartfon, samochód, rower, telewizor itd.
  O "zaprezetnuje" nie wspomnę.