Nawigacja GPS

'Seksowna' nawigacja GPS

przeczytasz w 1 min.

Producent popularnego w Polsce oprogramowania do nawigacji GPS o nazwie MapaMap, dodał do swojej nawigacji jeden z najseksowniejszych męskich głosów w Polsce – głos Łukasza Nowickiego.
Na stronie www.mapamap.pl dostępna jest bezpłatna aplikacja pozwalająca zainstalować te nowe komunikaty głosowe dotychczasowym użytkownikom MapyMap.

- Pomysł na głos Łukasza Nowickiego w naszej nawigacji zrodził się po wyemitowaniu w telewizji TVN znanego programu rozrywkowego „Kuba Wojewódzki”, którego gościem był Łukasz Nowicki. Obserwując reakcje na barwę głosu Łukasza, doszliśmy do wniosku, że tak pozytywnych odczuć życzymy wszystkim użytkownikom naszej nawigacji - mówi Jerzy Łuczkiewicz odpowiedzialny za sprzedaż MapyMap w Polsce.

Najnowszego głosu MapyMap można posłuchać na stronie internetowej www.MapaMap.pl. Z tej samej strony dotychczasowi użytkownicy mogą pobierać bezpłatnie specjalny plik z nowymi komunikatami i instrukcją instalacji. Z instalacją nowego głosu nikt nie powinien mieć problemów - jest wyjątkowo prosta.
MapaMap to oprócz seksownych komunikatów głosowych, bardzo dokładna mapa Polski, która nawiguje pod konkretny adres (ulica, numer domu) w ponad 2800 miastach i miejscowościach. MapęMap można spotkać w najbardziej popularnych nawigacjach na Polskim rynku, takich jak: Lark, Manta, Navia, Akira, Smart GPS, Peiying, Navix czy Sigma. MapaMap sprzedawana jest również w wersjach dedykowanych do urządzeń Blaupunkt, Becker i Clarion. Mapy w nawigacji MapaMap aktualizowane są kwartalnie, a ich dokładność można sprawdzić w Internecie na portalu www.mapGO.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  syzyf2000
  0
  I Nowicki nie pomoże tej aplikacji ... dodają Easy do wszystkiego czego się da , potem trzeba 100 dopłacić coby zaczęło nadawać się do użytku , a i to nie do końca !!!
  • avatar
   sqnke
   0
   A myślałęm, że dodali głos agenta Tomka....
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Wszem i wobec wiadomo że nawigacji używają nadal w większości mężczyźni...czy w tej firmie pracują same pedały...