Gry

Serial Cleaner - twórcy serwują garść statystyk

przeczytasz w 1 min.

Twórcy gry Serial Cleaner postanowili nam o niej przypomnieć. W tym celu przygotowali infografikę w typowym dla siebie stylu.

Może nie jest największym tegorocznym hitem, może nie jest nawet hitem, ale z pewnością jest jedną z najbardziej oryginalnych i klimatycznych produkcji ostatnich miesięcy. Twórcy próbują raz jeszcze zwrócić uwagę na swoje dzieło zatytułowane Serial Cleaner i robią to w taki sposób, że postanowiliśmy im pomóc.

Ekipa iFun4All przygotowała ciekawą infografiką, na której podsumowano najważniejsze statystyki gry Serial Cleaner (i – nie ukrywajmy – nie tylko). Zanim ją pokażemy, przypomnijmy, że ten (ciepło przez nas przyjęty) tytuł pozwala wcielić się w czyściciela, czyli gościa, który sprząta miejsca zbrodni. Jak idzie graczom to zadanie? Zobaczcie:

Serial Cleaner infografika

Aktualnie gra jest dostępna w trzech wersjach: na PC, PlayStation 4Xbox One. Niedawno jednak krakowskie studio poinformowało, że Serial Cleaner zmierza również na swoją czwartą platformę docelową, którą jest Nintendo Switch. Jeśli wciąż nie macie pojęcia, co to za tytuł, rzućcie okiem na zwiastun:

Źródło: iFun4All

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!