• benchmark.pl
 • Gry
 • Silent Hill HD Collection: gry będą odświeżone – nowy trailer
Gry

Silent Hill HD Collection: gry będą odświeżone – nowy trailer

przeczytasz w 1 min.

Znowu głośno o Cichych Wzgórzach

Silent Hill HD Collection umożliwi fanom serii powrót do drugiej i trzeciej odsłony jednego z najbardziej przerażających survival horrorów wszech czasów. Oczywiście obydwie gry, które miały swoje pierwotne premiery w 2001 i 2003 roku, będą unowocześnione i odmalowane, aby nie odstawały od współczesnych standardów.

Radość wielbicieli cyklu jest tym większa, że druga przygoda w wyludnionym i strasznym miasteczku Silent Hill, uważana jest za jedną z lepszych, o ile nie najlepszą część serii. Ponieważ premiera Silent Hill HD Colection zbliża się wielkimi krokami, Konami przygotowało dla graczy krótki, acz utrzymany w konwencji SH zwiastun.

Silent Hill HD Collection
Colgate - ta pasta czyni cuda

Co prawda zamiast wyjeżdżających z mroku hasełek reklamowych, ciekawiej byłoby zobaczyć większy fragment gameplaya, ale nie będziemy narzekać. Warto jeszcze nadmienić, że unowocześnienie gier będzie polegało głównie na podbiciu rozdzielczości do poziomu HD. Mimo zabiegów odmładzających na pewno jednak da się odczuć, że są to gry mocno nadgryzione zębem czasu.

Konami po raz pierwszy zdecydowało się na odnowienie tytułów z tej serii. Czy Japończykom będzie się to opłacało? Przekonamy się już na początku marca. Silent Hill HD Colection pojawi się na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.
 

Więcej o grach:

Źródło: relyonhorror

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Andari
  -1
  dla mnie najstraszniejszą grą była "Amnesja" straszne w
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Hmmm, a czemu nie na PC? Przecież 2 i 3 część były dostępne na pieca.
   • avatar
    aquadigger
    0
    chyły chyły ch chłyt! mankentingowy (Ani Mru Mru)
    • avatar
     apatch
     0
     Niby na PC nie zapowiedzieli ale drugiej i czwartej części nie trzeba odświeżać na PC, da się podbić nie tylko rozdzielczość ale i rozmiary tekstur - przynajmniej w 3, pamiętam że jeszcze kilka lat temu efekt był powalający, myslę że wersje konsolowe ciągle jej nie przegonią ;) Przydałoby się odświeżenie dwójki i coś lepszego niż emulatorowa jedynka.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      hohohoho Jakie poczucie humoru panie autorze. :D Colgate :D
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Osobiście wolałbym 1 i 2 , a tak to tylko jakiś wyrwany epilog z kontekstu seri , no ale jak sami mówią to tylko odmalowana rzecz a z jedyneczki nic niezrobią .