• benchmark.pl
  • Gry
  • Slavic Game Jam 2019 za nami - impreza zakończona pełnym sukcesem
Gry

Slavic Game Jam 2019 za nami - impreza zakończona pełnym sukcesem

przeczytasz w 1 min.

W miniony weekend, zgodnie z zapowiedziami, odbył się Slavic Game Jam 2019. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, zarówno organizatorzy jak i uczestnicy nie kryją zadowolenia z przebiegu i efektów imprezy.

Slavic Game Jam 2019, o którym pisaliśmy Wam jakiś czas temu, to 5. już edycja tej imprezy. Jednym z jej patronów medialnych był benchmark.pl, a przybyli do Warszawy goście w dniach od 18 do 21 sierpnia zdobywali cenną wiedzę, wspólnie się bawili, a także chwalili swoimi umiejętnościami podczas 48 godzinnego hackathonu.

I to właśnie ten ostatni element był główną częścią imprezy. Hackathon, czyli maraton projektowania gier okazał się bardzo owocny. Biorący w nim udział, mimo bardzo ograniczonego czasu, stworzyli wiele interesujących gier. Możecie zapoznać się z nimi na oficjalnej stronie imprezy, a także, w telegraficznym skrócie, na poniższym materiale wideo.

Warto dodać, że organizatorzy pozwolili na zgłaszanie gier jeszcze przez dwa dni, a więc można przypuszczać, że lista zostanie przedłużona.

Oczywiście nie brakowało innych atrakcji. Slavic Game Jam 2019 przyniósł też solidną porcję wykładów i warsztatów umożliwiających poszerzenie swojej wiedzy. Wolny czas można było spędzać na wspólnym posilaniu się czy wreszcie imprezie inauguracyjnej. Dodając do tego kilka innych aktywności łatwo domyślić się, iż nikt z przybyłych nie narzekał na nudę. Tym bardziej, że wszystkich łączy jedna pasja.

Jak zaznaczają organizatorzy, zwycięzcami Slavic Game Jam 2019 są wszyscy, którzy zdecydowali się na nim pojawić. Najlepszą oceną imprezy jest fakt, iż organizatorzy już teraz zapraszają na kolejną edycję. Miejmy nadzieję, równie udaną jak tegoroczna.

Slavic Game Jam 2019

Slavic Game Jam 2019

Slavic Game Jam 2019

Slavic Game Jam 2019

Slavic Game Jam 2019

Źródło: Slavic Game Jam

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!