Smartfony

Smartfony Microsoft Lumia dostępne w niższych cenach

przeczytasz w 1 min.

Microsoft zdecydował się obniżyć ceny smartfonów Lumia 550, Lumia 650, Lumia 950 oraz Lumia 950 XL.

Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy o przeciekach sugerujących, iż Microsoft może zakończyć wkrótce żywot marki Lumia. Niemal równocześnie docierają do nas informacje, iż obniżone zostały właśnie sugerowane ceny wybranych smartfonów.

Chodzi tutaj o modele przygotowane przez Microsoft, a więc te, które debiutowały już z preinstalowanym systemem Windows 10 Mobile. Od teraz ich sugerowane ceny prezentują się następująco.

Trzeba zgodzić się z tym, iż kwoty wyglądają obiecująco, o ile ktoś nie zniechęca się jednak już na samą myśl o mobilnych okienkach.

Źródło: Microsoft

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  11
  Nie potrafię zrozumieć braku popularności tych telefonów. Używam i po ponad roku uważam, że był to świetny zakup. Może obniżka cen pomoże na popularność
  • avatar
   Zero-Cool
   1
   Eh mam Lumie 735 kupiłem używaną za 300zł pół roku temu i dobrze mi służy, nawet dba o to żebym nie marnował czasu na jakiekolwiek niepotrzebne aplikacje (np. pokemony), mam translator który bez większego problemu przetłumaczy tekst który zobaczy kamera, mam darmowy GPS, latarkę, aparat z całkiem dobrymi zdjęciami, można zrobić z niego router i nic więcej mi nie potrzeba, chyba jedyną rzeczą jakiej nie robie z nim to nie dzwonie, bo do dzwonienia mam stary telefon bez dotykowego ekranu.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    MS sam sobie degraduje popularność lumii. przede wszystkim są za drogie jak na możliwości, ale o wiele ważniejszy jest tzw. społecznościowy syf. na lumie jest mało aplikacji, bo MS zbyt często zmieniał API czym zmuszał programistów do niepotrzebnego przeportowywania aplikacji. wielu zrezygnowało bo w androidzie a nawet apple nie ma takiego cyrku. poza tym interfejsy microsoftu są niepotrzebnie nadmiernie skomplikowane.