Aparaty cyfrowe

Sony prezentuje najmniejszą kamerę Full HD

przeczytasz w 0 min.

Najnowszy gadżet firmy Sony mierzy zaledwie 12 x 6 x 3 cm i waży jedynie 225 gramów, nie licząc baterii. Sony HDR-TG1 Handycam, kosztująca 899 dolarów, jest najmniejszą na świecie kamerą nagrywającą obraz Full HD. Oprócz obsługi nagrywania obrazu 1080p o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, jest również w stanie robić fotki o rozdzielczości 4 megapikseli i zapisywać je bezpośrednio na karty MS Pro Duo lub Pro Duo Mark2. Co więcej, sprzedawana jest od razu z 4GB karą PRO Duo Mark2.

Można by podejrzewać, że z takim maleństwem trzeba się cackać jak z niemowlakiem. Nic bardziej mylnego. Kamerę zamknięto w tytanowej obudowie, która jest niezwykle wytrzymała i odporna na zarysowania, nie wspominając już o tym, że świetnie się prezentuje.


Wśród innych funkcji TG1 znajdziemy oprogramowanie służące do rozpoznawania twarzy, których ten skrzat jest w stanie zapamiętać aż 8, dziesięciokrotny zoom optyczny, 11 trybów scenerii, technologię stabilizacji obrazu Sony SteadyShot, możliwość wypalania dysków za jednym naciśnięciem palca i 2,7 calowy wyświetlacz. Sony podaje, że nowa kamera po jednorazowym naładowaniu baterii jest w stanie nagrywać obraz bez przerwy przez 95 minut. Nie pozostaje nic tylko kupić tani jak barszcz dolar i czekać na premierę tego cuda do maja.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login