Kamery

Srebrna kamera Logitech dla "Maków"

przeczytasz w 1 min.

Wbudowana Optyka Carl Zeiss, system automatycznego ogniskowania i 2MP matryca - taką kamerę internetową dla użytkowników Maków przygotowała firma Logitech.

Logitech QuickCam Vision Pro 9000 for Mac to kamera internetowa stworzona dla osób, które szukają rozwiązania dającego lepszy dźwięk i obraz, niż standardowa kamera wbudowana w komputer. Szczególnie zainteresowane powinny być osoby posiadające starsze monitory Apple Cinema Display, które nie mają wbudowanej kamery oraz właściciele monitorów innych firm. QuickCam Vision Pro 9000 adresowany jest również do użytkowników Maków mini.

Zintegrowana z kamerą stopka pozwala na zamocowanie kamery na dowolnym monitorze lub umieszczenie jej np. na biurku, dzięki czemu możemy prowadzić wideo rozmowę w różnych warunkach. Co najważniejsze, z Quickam Vision nie musisz siedzieć jak słup soli, tak jak w przypadku korzystania z tradycyjnej kamery internetowej. Zbyt mocne zbliżenie się do kamery lub nagły, niespodziewany gest nie spowodują nieostrych, mglistych kadrów.

Jak podaje producent, QuickCam Vision Pro 9000 bez problemu radzi sobie nawet z obiektami oddalonymi o niespełna 10 cm. System automatycznego ogniskowania daje swobodę ruchu, koncentrując się na elemencie znajdującym się w środku kadru, takim jak twarz. gdy użytkownik się porusza kamera internetowa automatycznie śledzi jego ruch i poprawia ostrość obrazu. Obiektyw przesuwa się do przodu i do tyłu, aby zapewnić wyraźny obraz.

Kamera ma dobrze sprawdzić się także przy słabym oświetleniu. Odpowiedzialna za to specjalna technologia RightLight 2, która dopasowuje ustawienia do panujących warunków i generuje najlepszy możliwy obraz. QuickCam wyposażono również w mikrofon, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka i podłączeniu do komputera.

Cena kamery wyniesie około 519 PLN.

Źródło: Logitech

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mICh@eL
  0
  519zł.... LOLOLOLOL xD
  • avatar
   szawel
   0
   Myje zęby i goli?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Za ta cene to chyba jeszcze po goleniu robi sniadanie ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Od Pro9000 różni się kolorem obudowy, a jest ponad 2x droższa.