Gry komputerowe

Tak się strzela w Star Citizen (i inne filmiki z gry w wersji alfa 2.6)

przeczytasz w 1 min.

Gra Star Citizen jeszcze przed końcem tego roku zostanie zaktualizowana do wersji alfa 2.6. Opublikowane filmiki przedstawiają najważniejsze nowości.

Wciąż nie wiadomo kiedy należy spodziewać się premiery pełnej wersji gry Star Citizen (może poza tym, że nieprędko). Wiadomo natomiast, że już 8 grudnia ekipa Cloud Imperium Games udostępni wersję alfa 2.6. Studio wykorzystało chyba najlepszą formę wprowadzenia do tego wydania – filmiki.

Wersja alfa 2.6 gry Star Citizen to przede wszystkim moduł Star Marine, czyli tryb pierwszoosobowej strzelaniny, w którym dwie drużyny rywalizują ze sobą wewnątrz i na zewnątrz stacji kosmicznej:

Alfa 2.6 to także kilka nowych statków latających. Wśród nich znajdują się zarówno ogromne, potężne masyny, jak i mniejsze statki do innych zastosowań. Więcej na ich temat możecie dowiedzieć się z poniższego filmiku:

Ekipa Cloud Impreium Games zamierza również poprawić moduł Arena Commander, wdrożyć łatki optymalizujące działanie gry i uprzyjemniające rozgrywkę oraz wprowadzić kilka pomniejszych poprawek i dodatków do poszczególnych trybów zabawy. Tymczasem zostawiamy was z kolejnym, ostatnim już filmikiem:

Przypominamy też, że w przyszłym roku odbyć ma się premiera dużego modułu fabularnego. Squadron 42 zaoferuje 28 rozdziałów, ponad 60 misji, 40 różnych statków i ogromna przestrzeń kosmiczna.

Źródło: PC Gamer, Dark Side of Gaming

Komentarze

35
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Ja skromnie powiem, że jako całość to dla mnie jedyny prawdziwy next gen na horyzoncie. Bardzo temu kibicuję i mam nadzieje, że wyjdzie w rozsądnym czasie.
  • avatar
   DanyGee
   4
   Szykuje się Wing Commander na miarę XXI wieku.
   Przyglądam się projektowi...
   • avatar
    Mati-PL
    2
    Sam jestem wielkim fanem tego projektu i śledzę ich poczynania od samego początku ale mimo wszystko najważniejszy jest obiektywizm a nie wróżenie z fusów albo złorzeczenie bo przecież to wygląda za dobrze albo że to będzie zajebiste bo tak, bo inni się nie znają, i są haterami itp. durne kłótnie bez pokrycia w faktach.

    Mnie osobiście nie do końca podoba się pokazany Star Marine, miał być przeciwieństwem COD'a a jest jego mocniejszą wersją czyli bieganina, strzelanina, szybki respawn i od początku. Z założenia rozgrywka FPS ma być mocno taktyczna i zmuszać do współpracy co community pewnie teraz mocno im przypomina.
    Ale póki co wstrzymam się z opinią tego modułu, z Arena Commander było równie słabo na początku a jest już znacznie lepiej.

    Pozdrawiam
    • avatar
     Marucins
     0
     Tyle mln - gdzie te pieniądze poszły?
     Widocznie muszą mieć niezłe stawki za godzinę... :)
     • avatar
      Konto usunięte
      -8
      Ładnie trzeba mieć nasrane w deklu, żeby wpłacać na ten kał.
      • avatar
       kitamo
       -9
       Star Citizen to największy trolling ostatniej dekady.
       ale widać z trollingu przerodził się w mit, mit stał się legenda i kasa dalej płynie.