Gry Android

Stickman Invasion - zręcznościowa bijatyka na Androida

przeczytasz w 1 min.

Stworzona przez Polaka gra Stickman Invasion wymaga od graczy nie lada zręczności oraz sporego pomyślunku.

Stickman Invasion

Stickman, choć czasem niedoceniany, przewija się w światku elektronicznej rozrywki od wielu lat. Gry ze Stickmanem w roli głównej zawsze kojarzyły się potężną dawką zabawy w najczystszej postaci. Teraz ten kultowy bohater powraca – w formie bijatyki dostępnej na system Android. Polski twórca, DarekK, udostępnił grę Stickman Invasion za darmo na platformie Google Play.

Stickman Invasion Android

Stickman Invasion przenosi nas w pełne nieprzyjaciół miasto, w którym wyraźnie coś jest nie tak. Jako czerwony Stickman musimy stoczyć serię pojedynków z wrogami – wszystko to, by zdobyć klucz do klatki, w której uwięziony został przyjaciel protagonisty. Podczas rozgrywki liczy się nie tylko zręczność, ale też pomyślunek.

Stickman Invasion screen

Na graczy czeka tu 30 wymagających poziomów i setki wrogów do zlikwidowania, jak również monety oraz szereg ukrytych bonusów do zebrania i wykorzystania na kolejnych etapach zabawy. Wśród nich – potężne bronie specjalne. Wszystko to w nieco nostalgicznej, ale przyjemnej dla oka oprawie wizualnej. Jak to wygląda? Zobaczcie sami na poniższym zwiastunie:

Gra Stickman Invasion dostępna jest za darmo w sklepie Google Play.

 

Źródło: DarekK, Google Play

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mystering
  1
  Trochę niepotrzebny artykuł. Gra nie jest nadzwyczajna (mi się nie spodobała), żadnych nowości
  • avatar
   SoulRak3r
   0
   Bosze na co ja patrze.