Gry

Stwórz postać do Dragon Age Początek

przeczytasz w 1 min.

BioWare wpadło na świetny sposób aby jeszcze bardziej zachęcić graczy do kupna swojej najnowszej produkcji Dragon Age Początek, a to za sprawą udostępnienia jeszcze przed premierą gry kreatora postaci.

Darmowy Kreator Bohaterów pozwala posiadaczowi komputera PC na stworzenie postaci i zaprezentowanie jej społeczności za pośrednictwem BioWare Social Network. Poprzez tą witrynę fani będą mogli także śledzić swoje wzajemne postępy w pełnej wersji gry Dragon Age Początek.

Kreator ten oferuje dowolność w tworzeniu własnej postaci. Przygotowaną w ten sposób postać będzie można importować do pełnej wersji gry Dragon Age Początek, która trafi na sklepowe półki już 6 listopada. Polską wersję kreatora można pobrać ze strony files.bioware.com.

Źródło: dragonage.bioware.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  juz wczoraj to udostepnili. nic wielkiego w sumie ale pozwala zapoznac sie z drzewkiem rozwoju postaci chociaz.
  • avatar
   force
   0
   za pomysł 10/10
   • avatar
    pranky
    0
    Mogliby zamiast tego demo wydać bo to tylko zabawka jest na góra pół godziny
    • avatar
     obcypl
     0
     heh... czasami mi ręce opadają... może jeszcze da się te postacie do Spore zaimportować ? ;-)
     • avatar
      Ewa Stiller
      0
      Hurra! W końcu można pograć Krasnoludzką kobietą. W końcu chodzą słuchy, że takowych nie ma, a krasnoludy wykluwają się z kapusty ;).

      Trochę byłam rozczarowana faktem, że w grze dostępne będą tylko trzy klasy postaci, ale teraz widzę, że drzewka są tak rozbudowane i specjalizacje tak zróżnicowane, że na pewno zagram w tą grę więcej niż raz. Miejmy tylko nadzieje, że cały ten marketing, trailery, wypuszczanie screenów i ogólne zachwycanie się grą nie będzie preludium do największego rozczarowana w historii. No ale trzymam kciuki.