Pamięć flash

Stylowy pendrive w klapie marynarki

przeczytasz w 3 min.

Verbatim Clip-it USB Drive to malutki pendrive, służący jako spinacz do papieru lub jako spinka do krawata. Urządzenie nie tylko przechowuje dane, ale pozwala również uporządkować papiery i zdyscyplinować niesforną odzież.

 Warto przeczytać:
 

Wyobraźnia twórców pendrive'ów zdaje się nie mieć granic. Widzieliśmy już urządzenia o pojemności 128 GB, świecące, pancerne, składane, a nawet zapachowe. Tym razem kolej na nośnik tak mały, że praktycznie nie przypomina już swych poprzedników, a jego zastosowanie może się dla przypadowego użytkownika w pierwszej chwili wydać tajemnicą - brak charakterystycznej prostokątnej osłony chroniącej styki.   

Malutkie pendrive'y można wykorzystać jako spinacz, przypiąć do ubrania lub dokumentu i potraktować jako elegancką ozdobę. Dodatkowe smycze ani kieszenie nie będą już potrzebne. Dzięki swej niewielkiej wadze można je dołączyć do przesłki pocztowej bez narażania się na dodatkowe koszty. 

Dostępne są dwa modele o pojemnościach 2 GB i 4 GB w siedmiu kolorach zaprezentowanych na zdjęciach. Produkt jest skierowany głównie do firm, które potrzebują wygodnego i stylowego nośnika na użytek pracowników oraz w celach reprezentacyjnych. Ceny nie są zbyt wygórowane i wynoszą 9 Euro (2 GB) oraz 11,50 Euro (4 GB).

Źródło: Engadget

Polecamy artykuły:  
Przegląd rynku: obudowy PC
5 x SSD i 1 x HDD - praktyczne testy dysków
100 porad do Windows 7
 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jakub Kralka
  0
  Nawet fajny, ale wygląda jak metka :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie ma tragedii :D nie długo będzie USB w paznokciu wbudowane hehe operacyjnie. Wkładasz palec do złącza i zgrywasz dane :]
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    A na stronie http://pendrivy.com/index.php/nowosci/104 mają ten model w pojemnościach od 512mb do 32gb , i w cenie dużo niższej