Gry

Małe, średnie i duże. Rozmiar nie ma znaczenia, wszystkie wyglądają świetnie

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Microsoft Flight Simulator kreowany jest na grę, od której trudno będzie oderwać wzrok. Publikowane dotychczas materiały wideo mocno podgrzewały atmosferę, ostatnie również można tak określić.

Oto samoloty i lotniska w Microsoft Flight Simulator

Informowaliśmy już, że Microsoft Flight Simulator trafi do sprzedaży w trzech wariantach - Standard, Deluxe oraz Premium Deluxe. Czym będą się różnić? Ilością dostępnych samolotów oraz ręcznie zaprojektowanych lotnisk. Do tej pory głównie o tym mówiono lub pisano czy przedstawiano na grafikach. Materiały wideo również można było już zobaczyć, ale nie takie konkretne jak ten.

Poniżej możecie poznać wszystkie dostępne maszyny latające oraz wspomniane lotniska, z podziałem na poszczególne warianty gry. Nie da się ukryć, że jest tutaj jeden element wspólny - wszystko wygląda świetnie.

Microsoft Flight Simulator zadebiutuje już za dwa dni

Najnowszy materiał będzie z kolei dla niektórych swojego rodzaju nostalgiczną podróżą w czasie. Twórcy zdecydowali się bowiem przybliżyć historię całej serii. Młodsi gracze mogą o tym nie wiedzieć, ale sięga ona roku 1982. Co działo się później i jak seria ewoluowała pod względem oprawy wizualnej?

Przypominamy, że premiera Microsoft Flight Simulator została zaplanowana na 18 sierpnia, przynajmniej jeśli chodzi o wydanie na PC. Pamiętajcie o wymaganiach sprzętowych Flight Simulator, bo nie należą one do najniższych.

Źródło: Microsoft Flight Simulator

Warto zobaczyć również:

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    silvver
    Autor newsa powinien chyba zobaczyć co zrobili ze spodkiem w Katowicach lub jak wygląda Warszawa :D (co prawda głównie to algorytm na podstawie map zrobił)
  • avatar
    echnat0n
    Cessna 172 Skyhawk jako Deluxe? Toż to klasyka!