• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak zaczyna się Inner Chains, mroczna strzelanina z Polski
Gry

Tak zaczyna się Inner Chains, mroczna strzelanina z Polski

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Świat Inner Chains na pewno nie należy do najprzyjemniejszych. Jeśli jednak lubicie takie klimaty, to koniecznie obejrzyjcie nowy gameplay.

Telepaths’ Tree to studio z Warszawy, do którego należą weterani z największych polskich ekip. Od wielu miesięcy zespół pracuje nad Inner Chains – pierwszoosobową strzelaniną, która przenosi graczy do mrocznego, biomechanicznego świata rządzonego przez pewne religijne ugrupowanie. Jesteście ciekawi jak to się wszystko zaczyna? Rozsiądźcie się więc wygodnie i obejrzyjcie zapis pierwszych ośmiu minut w grze:

Powyższy filmik stanowi wprowadzenie do świata gry, ale sami przyznacie, że nie ma tutaj zbyt wiele „mięsa”. Dlatego też warto dodać, że w Inner Chains czekać mają nas brutalne i dynamiczne starcia z przeciwnikami, ale też zadania, w których ważniejszy od samego strzelania będzie pomyślunek. Zresztą polska produkcja nie będzie stała tylko akcją, ale też fabułą oraz eksploracją tych – nie ukrywajmy – niezwykle klimatycznych lokacji.

Gra Inner Chains powstaje na PC, PlayStation 4Xbox One. Jej premiera planowana jest na początek przyszłego roku. 

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  czorcik696
  Klimat jest. Na VR musi to wyglądać obłędnie.
  1
 • avatar
  Sharimsejn
  No na pewno trzeba super PC na grę, która wygląda nieco lepiej od Skyrima. Nawet ruchy NPC wyglądają podobnie. Oczywiście patrząc na filmik to nie psuje jej klimatu i chętnie zagram.
  1
 • avatar
  Kenjiro
  Poczekamy, zobaczymy, artystycznie wygląda ciekawie, ale animacje i szybkość akcji pozostawiają wiele do życzenia...
  -1