Gry

Taktyka ważnym elementem Sniper: Ghost Warrior 3

przeczytasz w 1 min.

CI Games przybliża rozgrywkę w kolejnej odsłonie swojej najbardziej rozpoznawalnej serii.

Wygląda na to, że CI Games coraz systematyczniej będzie przypominać nam o Sniper: Ghost Warrior 3. Najnowszy materiał najlepiej to potwierdza.

Wprawdzie nie jest może najobszerniejszy, ale to początek serii zwiastunów, które przybliżać będą taktykę. Ta w przypadku snajpera może odegrać naprawdę dużą rolę i znacznie ułatwić osiąganie celów poszczególnych misji.

Na pierwszy ogień wzięte zostały takie aspekty jak właściwa kalibracja lunety, a także zajmowanie odpowiedniej pozycji przed strzałem z karabinu snajperskiego. Dodatkowo pojawiła się wzmianka ta temat jednego z gadżetów, jaki znajdzie się na wyposażeniu bohatera - drona.


Premiera Sniper: Ghost Warrior 3 planowana jest na kwiecień. Warto jednak dodać, że 3 lutego rozpoczną się beta testy.

Źródło: CI Games

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kubas246
  0
  Pierwszy Sniper Ghost Warrior z serii który zapowiada się dobrze. Mam nadzieję, że poprawią/poprawili kwestię b. małego zasięgu renderowania obiektów i nie zostało to okupione wielkim downgradem graficznym.
  • avatar
   rejsman
   0
   Myślę że w ostatnim czasie sporo jest nowych informacji na temat Sniper Ghost Warrior 3, a to tylko świadczy o tym że chcą Nam umilić czekanie, które zostało spowodowane opóźnieniem daty premiery gry. Faktycznie może zwiastun nie jest zbyt długi ale za to treściwy tak na prawdę. Pokazali jak używać lunety i chociażby drona. Dla mnie spoko bo gra zapowiada się co raz to ciekawiej więc nic tylko czekać ewentualnie próbować sił w beta testach.
   • avatar
    Łysy64
    0
    JA tam w poprzednie wersje grałem nie tak dawno i są OK, Pierwsza lepsza od drugiej. Ale daleko im do Tej odsłony tutaj widać duży potencjał, widać że przyciąganie ziemskie jak i warunki pogody mają wpływ na strzał, a no i odległość. Ale nie ma co się napalać więcej zobaczymy 3 go:)
    • avatar
     tasioros
     0
     Mam nadzieję, że będzie do wyboru poziom trudności, na którym gra nie będzie prowadziła nas za rączkę i wkazywała np. idealne miejsce na oddanie strzału z daleka. Albo podświetlanie odcisków butów gościa podkładającego miny. Na śniegu.

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login