Klawiatury

Tania klawiatura Genius w stylu Apple

przeczytasz w 1 min.

Genius wprowadził na polski rynek nowy model klawiatury LuxeMate i200. Produkt wyglądem nawiązuje do produktu marki Apple.

Genius LuxeMate i200 to kompaktowa klawiatura, która pochodzi z serii płaskich klawiatur biurkowych. Wymiary tego niewielkiego urządzenia wynoszą 321 x 142 x 25,4 mm. Istotną cechą są kwadratowe nasadki klawiszy o niewielkim skoku.

 Warto przeczytać:
 

Swoim wyglądem klawiatura przypomina równorzędne wyroby spod znaku nadgryzionego jabłka. Pomimo, że nie posiada klawiatury numerycznej, w zamian producent umieścił 12 klawiszy szybkiego dostępu do multimediów i Internetu. Z komputerem komunikuje się przewodowo, za pośrednictwem portu USB.

Klawiatura objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 39 zł brutto.

Źródło: Genius

Polecamy artykuły:  
Przegląd rynku: obudowy PC
5 x SSD i 1 x HDD - praktyczne testy dysków
100 porad do Windows 7

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  'Pomimo, że nie posiada klawiatury numerycznej, w zamian producent umieścił 12 klawiszy szybkiego dostępu do multimediów i Internetu.'
  Jasne umieścił.
  • avatar
   wildthink
   0
   A jak pięknie będzie się palcować - ten koszmarny fortepianowy połysk - już sama jego nazwa sugeruje, gdzie powinniśmy go spotykać...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    apple? mi to bardziej przypomina klawiatury laptopwe, tj w samsungu r580
    • avatar
     d14b3l
     0
     Emprex moim zdaniem oferuje lepszą klawiaturę w tej samej cenie, nie odbiegającą wyglądem od modelu geniusa. Co prawda też mnie denerwuje fortepianowy połysk ale za to klawiatura posiada numpad i "aż" 4 przyciski multimedialne (regulacja głośności, mute i uśpienie komputera). Większa ilość jest moim zdaniem zupełnie niepotrzebna. Gdybym miał wybierać między geniusem a emprexem to wybrałbym drugiego producenta.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      A tak poza tym, jest wersja z numeryczną - http://allegro.pl/emprex-6310u-cienka-klawiatura-usb-w-stylu-apple-i1243377594.html
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Akurat nie Apple jako pierwsze zastosowało ten typ klawiszy, ale Sony w swojej serii F. To wlasnie od Sony Apple skopiowalo pomysl.