• benchmark.pl
 • Gry
 • The Game Awards 2014 już w piątek - zobaczymy ponad 12 ciekawych prezentacji
Gry

The Game Awards 2014 już w piątek - zobaczymy ponad 12 ciekawych prezentacji

przeczytasz w 1 min.

Przynajmniej jedna gra ma być prawdziwą bombą.

The Game Awards 2014

Już za kilka dni odbędzie się gala The Game Awards 2014. Wprawdzie mogłoby sie wydawać, że będzie to nic innego, jak ogłoszenie wyników jednego z wielu plebiscytów na najlepsze gry tego roku, ale organizatorzy zapewniają, że myślenie takie jest wyjątkowo błędne.

Wspomniana gala obywać będzie się po raz pierwszy, ale właściwie to po raz pierwszy pod nową nazwą. Wcześniej impreza znana była jako Video Game Awards i chociaż przeszła kilka zmian to cały czas mówimy o dość ważnym dla większości producentów wydarzeniu.

Geoff Keighley, prowadzący galę, zapowiedział, iż zobaczymy na niej ponad 12 prezentacji. Obejmować mają one jedynie niepublikowane wcześniej materiały z zapowiedzianych już gier (między innymi Bloodborne czy The Order: 1886) oraz premierowe pokazy tytułów, których jeszcze nie znamy. Przynajmniej jedna gra ma być prawdziwą bombą.

"Sprawdzałem coś dzisiaj przed oficjalnym ogłoszeniem i chociaż nie byłem pewien, jak duże to jest to po zobaczeniu materiałów wiem, że ludzie po prostu oszaleją."

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na piątkowy wieczór, a konkretniej na noc z piątku na sobotę (gala odbędzie się o 2:00 naszego czasu).

Źródło: dualshockers

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  HL3 :D
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Może coś ciekawego będzie.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Będą jakieś exy na pc master race @#$%^&* ;)
    • avatar
     Ladros
     0
     W necie widziałem jakieś przypuszczenia, że mogliby pokazać Red Dead Redemption na nextgeny i pc. Jak dla mnie to mało prawdopodobne, a nawet niezbyt możliwe. Jeśli już to bym się spodziewał nowego Red Deada na pc i nextgeny. Na zapowiedź już chyba najwyższy czas, odstęp premier byłoby równo 5 lat.

     Tak z moich przemyśleń :D