Gry PlayStation 4

E3 2016: The Last Guardian wreszcie z datą premiery

przeczytasz w 1 min.

Niezwykła historia, po niemal dekadzie zapowiedzi, wreszcie jest gotowa na debiut na konsoli PlayStation 4.

Od pierwszej zapowiedzi The Last Guardian minęła już prawie dekada. Wtedy nie wiedzieliśmy nawet, czy konsola PlayStation 4 kiedykolwiek powstanie. Ostatecznie jednak to właśnie na nią trafi ta przygodówka. Podczas konferencji Sony na E3 ujawniono wreszcie oficjalną datę premiery.

Gra The Last Guardian trafi na PlayStation 4 „już” 25 października bieżącego roku. Ogłoszeniu temu towarzyszy widowiskowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:

Co wiemy o samej grze? W The Last Guardian poznajemy historię chłopca i jego przyjaciela-stwora. Wcielamy się w tego pierwszego, ale bez pomocy kompana nie damy rady pokonać przeszkód na swojej drodze.

Dokładne szczegóły na temat fabuły gry The Last Guardian nie są znane, ponieważ twórcy nie chcą graczom psuć zabawy. Opublikowane dotąd materiały wyraźnie pokazują jednak, że należy spodziewać się historii niemalże baśniowej.

Gatunkowo mamy tu do czynienia z połączeniem typowej przygodówki i trójwymiarowej platformówki. Na graczy czekać ma nie tylko świetna historia, ale też szereg zagadek logicznych do rozwiązania. Wszystko to zaś w bardzo ładnej oprawie wizualnej.

Źródło: Sony

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Niezła fizyka.
  • avatar
   raffal81
   3
   W końcu!
   • avatar
    Balrogos
    0
    Tyle lat czekania i brak wersji na PC.... sa jakies emulatory PS4?
    • avatar
     Speedstar
     0
     A co już o PS3 to zapomnieli ?