Gry PlayStation 3

Wideo zza kulis produkcji The Last of Us: Left Behind

przeczytasz w 1 min.

Tak powstawał dodatek do jednej z najlepszych gier ostatnich lat.

The Last of Us Left Behind bohaterki

Premiera fabularnego dodatku do The Last of Us – Left Behind – już za nami, a na stronie możecie przeczytać naszą recenzję najnowszej propozycji studia Naughty Dog. Rozszerzenie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem na rynku – nasza „piątka” oraz średnia ocen z całego świata na poziomie 89 proc. jest chyba tego najlepszym potwierdzeniem. Twórcy mają więc powody, by być z siebie dumni – i wszystko wskazuje na to, że są. Zdecydowali się bowiem na opublikowanie materiału wideo zapraszającego fanów za kulisy produkcji. Możemy zobaczyć dzięki temu jak wyglądał proces powstawania gry, a także usłyszeć komentarze odnośnie do dodatku Left Behind samych jej autorów.

Przed rozpoczęciem seansu przypomnijmy tylko, że rozszerzenie The Last of Us: Left Behind przedstawia dwa epizody z życia Ellie, w tym ten najważniejszy, który zaowocował, że dziewczyna jest dziś tym kim jest. Kto grał ten wie, że fabuła jest mocna, a historia bardzo dobrze opowiedziana. Kto nie grał – zdecydowanie powinien (jeżeli tylko ma taką możliwość). Dodatek, choć krótki, kosztował twórców naprawdę wiele pracy. Słowa te potwierdza opublikowany właśnie materiał wideo, prezentujący to, jak wyglądała produkcja Left Behind od kuchni. Jeżeli więc tylko nie boicie się spoilerów (a nie jest ich wcale aż tak dużo) – gorąco zapraszamy do oglądania:

Źródło: YouTube/SonyPlayStation, Metacritic

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Kiedy na PC? Gry, które nie wyszły na PC, się nie liczą.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   super gra jak i dodatek trzymający poziom. Wspaniale pożegnanie z PS3
   • avatar
    keram01
    0
    gra w końcówce rozwala niesamowitym niekonwencjonalnym scenariuszem, szkoda tylko że nie pozwala nam wybrać odpowiedniej dla nas drogi