Gry na konsole

The Legend of Zelda Wii U opóźnione - wyczekiwana gra Nintendo dopiero w 2016

przeczytasz w 1 min.

Najnowsze przygody Linka nie będą najgorętszą premierą "dużego N" w tym roku.

The Legend of Zelda Wii U

Gra The Legend of Zelda Wii U miała być najgorętszą tegoroczną premierą Nintendo. Miała, ponieważ twórcy ogłosili właśnie, że nie ma szans na debiut przed końcem tego roku.

The Legend of Zelda Wii U to naprawdę dobrze zapowiadająca się gra. Kultowa już marka powraca tutaj w pięknej wizualnie wersji i z ciekawą mechaniką rozgrywki. Twórcy obiecali ogromny otwarty świat, w którego eksploracji Linkowi pomoże rumak Epona. Na to wszystko fani czekali od wielu miesięcy. Niestety poczekamy jeszcze dłużej.

„W ciągu ostatnich trzech miesięcy zespół doświadczył na własnej skórze swobodną eksplorację, która nigdy dotąd nie była obecna w Zeldzie. Odkryliśmy wiele nowych możliwości dla tej gry” – tłumaczy Eiji Aonuma z Nintendo. – „Pracując nad przekształceniem tych możliwości w rzeczywistość, pojawiły się kolejne idee. Teraz czujemy jak ogromny drzemie tu potencjał i chcemy stworzyć coś, co przekroczy nawet moje oczekiwania”. 

Aonuma przyznał, że zamiast skoncentrować się na tym, by stworzyć jak najlepszą grę, starał się tylko jak najlepiej wykorzystać czas przed terminem, który wcześniej sobie wyznaczył. Teraz postanowił odrzucić sztywny harmonogram i zaprojektować grę, z której naprawdę będzie dumny. To zaś oznacza, że na premierę poczekać będziemy musieli co najmniej do przyszłego roku.

Z jednej strony, jako gracze, możemy być zadowoleni z takiej decyzji. Pytanie brzmi jednak jak wpłynie ona na kondycję Nintendo. Wprawdzie co jakiś czas pojawiają się interesujące produkcje na Wii U, ale to na nowe przygody Linka czeka chyba najwięcej osób. Czy Japończykom uda się jakoś zrekompensować graczom tę „stratę”?

Źródło: Polygon

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nodi9899
  4
  Jeżeli jeszcze raz usłyszę o przełożonej premierze gry, to się posiekam.
  • avatar
   Kynareth
   1
   Jak tak dalej pójdzie, to wyjdzie na rok przed nową konsolą.
   • avatar
    dancap
    0
    Mi tam to specjalnie nie przeszkadza i tak pewnie nie dam rady zagrać we wszystkie gry które wyszły i mają wyjść w tym roku na wii u a zapowiada się i tak przednio. Poza tym to marka Nintendo wiec na bank będzie ten tytuł dopieszczony zwłaszcza w grywalnosci i po zapowiedzi również wizualnie.
    • avatar
     Konto usunięte
     -6
     Zgadzam się. Nie ma co płakać za jakimś chłamem robionym od 30 lat hurtowo jak Moda Na Sukces!
     Typowa gra robiona dla jak największej kasy aby zmusić rodziców dzieciaków do wydania nie tylko na ten chłam, ale i na zestawy w McDonaldzie, figurki, opakowania na śniadanie, zeszytów, piórniki ciężko zarobionych pieniędzy!!!
     • avatar
      Badder
      -14
      kolejne badziewie. giereczka dla trzylkatków...
      • avatar
       UKBIB2012
       0
       Oszukali nas wszystkich , z premierami na PS4 na xbox one i na wii u i na pc , [email protected]#[email protected][email protected][email protected] oszukuja i oszukuja a kase na preordery biora ... Nie wspomne o jakosci giier , ilosc poprawek mowi sama za siebie , gra z [email protected]#!#[email protected] a potem 50 poprawek ...