Gry PlayStation 4

The Order: 1886 – nowe szczegóły na temat jednego z najciekawszych exclusive’ów na PS4

przeczytasz w 2 min.

Gra The Order: 1886 charakteryzować ma się wciągającą i dobrze opowiedzianą historią oraz bardzo filmową rozgrywką.

The Order: 1886 gra

Na PlayStation 4 trafi wiele interesujących produkcji, wśród których znajdą się zarówno kontynuacje popularnych serii, jak i zupełnie nowe gry. Reprezentantką tej drugiej grupy jest The Order: 1886 – właśnie poznaliśmy pierwsze konkretne szczegóły na jej temat.

Jak zapowiadają producenci, studio Ready at Dawn – gra The Order: 1886 charakteryzować ma się wciągającą i dobrze opowiedzianą historią oraz bardzo filmową rozgrywką. W rozmowie z PS Blog, współzałożyciel studia – Ru Weerasuriya zapowiedział, że produkcja ta będzie zapewniała doświadczenie różnego rodzaju, to znaczy – nie będzie liniowa.

The Order: 1886 będzie grą akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Akcja toczyć będzie się w Londynie, który choć nie będzie odwzorowany z pełnym zachowaniem szczegółów – nie będzie mógł być także pomylony z żadnym innym miastem. Stolica Anglii będzie bardziej mroczna, aby wpisać się w klimat całej gry.

The Order: 1886 gra strzały

Dlaczego zdecydowano się właśnie na to miasto? „Dla mnie Londyn jest jednym z najwspanialszych miast na świecie. Jest naprawdę różnorodne. Ma też bardzo interesującą historię, zwłaszcza pod koniec XIX wieku, podczas rewolucji przemysłowej. Jako że gra oparta jest na autentycznym świecie, chcieliśmy wykorzystać niektóre wydarzenia, ludzi i rzeczy, które istniały w tym czasie” – wyjaśnił Weearasuriya.

Klimat gry ma się także naprawdę różnić od tego, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić. „Przenieśliśmy do tej gry wiele fizycznych cech. Gry mają czasem tendencję do bycia zbyt czystymi i ostrymi. My postawiliśmy na brud. Uwielbiamy wręcz fakt, że to jest takie brudne. Sfilmowaliśmy to w naprawdę realistyczny sposób” – dodał.

The Order: 1886 gra klimat

Jeżeli natomiast chodzi o samą fabułę, w The Order: 1886 gracz wcieli się w rycerza starożytnego zakonu, który bierze udział w walce, która może zmienić losy świata. Producenci zapowiadają również bardzo szeroką gamę broni, którymi posłużymy się, aby zlikwidować będące naszymi przeciwnikami potwory.

Data premiery gry The Order: 1886 pozostaje nieznana.

Źródło: VG247, PS Blog, PSU

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  z innej beczki - wiadomo już na jakiej dystrybucji Linuxa będzie śmigać PS4? FreeBSD?
  • avatar
   eryk1310
   1
   pamiętać trzeba że na Gamescomie SONY zaprezentuje około kilka nowy exów naswoją konsole ! :D
   • avatar
    cz3koladek
    -1
    "właśnie poznaliśmy pierwsze konkretne szczegóły na jej temat"... , coraz slabsze te "artykuly" i gdzie te konkretne szczegoly? Najciekawsze i tak na BK pozostana komentarze.
    • avatar
     piccardo
     -2
     Pewne jest jedno... Gra na razie nie istnieje więc nie ma się czym zachwycać, nawet gameplay'a nie dali... Fabuła może być ciekawa jak i rozgrywka ale ja już nie dotykam się gier starej generacji plastików z x360 i ps3. Obecnie czekam na tom clancy division (gra bliska słowu next-gen) battlefield 4 rewolucji nie ma ale trzyma poziom i drive club.
     • avatar
      DarioX7
      0
      czy to było działo tesli ?