Gry

The Saboteur - "gorące" zdjęcia

przeczytasz w 1 min.

W Sieci pojawiły się właśnie kolejne zdjęcia i artworki z najnowszej gry Pandemic Studios zatytułowanej The Saboteur. O produkcji tej pisaliśmy już kilkukrotnie m.in. przy okazji debiutu ostatniego zwiastuna filmowego. Tym razem jednak twórcy opisywanego tytułu postanowili pokazać nam jedną z ciekawszych lokacji w grze - klub Belle de Nuit czyli "Piękności nocy". Nazwa ta właściwie wszystko wyjaśnia:) Zresztą zobaczcie to sami.

 

Poniżej znajdziecie film prezentujący klub Belle de Nuit, który nieco różni się od przedstawionych zdjęć. Chodzi oczywiście o brak owych "pikantnych" szczegółów:) Niestety, takie są zalecenia organizacji ESRB (Entertainment Software Rating Board), która nie pozwala na pokazywanie nagości i określonych rodzajów przemocy w zwiastunach filmowych. Nie dotyczy to jednak statycznych obrazów:)

 Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami The Saboteur zawita na półki sklepowe 11 grudnia 2009 r. w wersjach przeznaczonych na komputery PC i konsole Xbox 360 i Playstation 3.
 

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  deel77
  0
  Wygląda fajnie.
  • avatar
   MaNiAc
   0
   Saboteur heh zawsze myli mnie ten tytuł, dawno dawno temu za czasów węgla :) była taka gra na bestię ZX Spectrum, tylko tam latało się jako Ninja i kosiło wszystko co latało :)
   • avatar
    jeomax.co.uk
    0
    Nie tylko na gumiaka - ta gra byla w top-10 swojego czasu, a wiec musiala byc na wiele platform/ Ja np. gralem w Saboteura pierwszy raz na Commodore plus/4, a zaczynalo sie - jak dobrze pamietam - od skoku z lotni.
    • avatar
     XaRaDaS
     0
     Hmm grupa wiekowa to pewnie wg. ESRB 13+ :D a na potrzeby tego pozasłaniają cycki, które po tyg. będzie można jakimś patchem odsłonić :D
     • avatar
      19arek93
      0
      Do tego pierwszego screen'a bardziej pasuje nazwa "Atak klonów". ;)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       o, gierka która w zimę rozgrzeje nie tylko grafikę ;) podoba mi się! :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Hentai ?
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         jeomax :) - skok z lotni zaczynał saboteur 2.
         Jedynka zaczynała się podpłynięciem do bazy najemników pontonem.