Gry

Najnowsza gra Team17 zalicza opóźnienie

przeczytasz w 1 min.

Twórcy gry RPG Thymesia opublikowali oświadczenie, iż zostanie wydana kilka dni później niż planowano.

Jaki jest powód opóźnienia?

Twórcy Thymesii, wydawca Team17 oraz studio OverBorder, ogłosili, że gra zostanie opóźniona o 9 dni, aby zespół mógł wprowadzić zmiany w oparciu o opinie graczy z jej wersji demonstracyjnej. Pierwotnie gra miała pojawić się 9 sierpnia.

Po wysłuchaniu opinii społeczności z ostatniego demo Steam podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu daty premiery Thymesii o kilka dni, na 18 sierpnia – czytamy w oświadczeniu. Jesteśmy w 100% zaangażowani w to, aby Thymesia była jak najlepszym doświadczeniem, a te kilka dodatkowych dni pozwala nam to zrobić, wprowadzając zmiany i poprawki, o które proszono na wszystkich platformach.

Gra pozwali graczom wcielić się w rolę Corvusa i wyruszyć w podróż, aby odzyskać utracone wspomnienia. Utrzymana w mrocznej stylistyce produkcja stawia przede wszystkim na wymagające starcia z przeciwnikami.

Na jakich platformach pojawi się Thymesia?

Thymesia zadebiutuje 18 sierpnia na PC, PS5 i Xbox Series X/S.

Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: steam

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    maluszek88
    0
    Najpierw nich skończą tą z małpami lol survivalist chyba się nazywa. Kupiłem w dniu premiery i nie było co robić. Zresztą jak nie ma to coopa to i tak nie kupię. Ledwo znajduje czas grać z innymi a co dopiero sam. Za dużo powiadomień w gogle news do przeczytania xd ps kto pamięta i grał to wciąż czekam na worms blast 2. Mogliby zrobić bo była super!